Osiągnij wielki sukces, załóż wirtualny sklep w grze Świat Mody na Naszej Klasie, zasmakuj tego wspaniałego uczucia

swiat_mody
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Świat Mody Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 4,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Chociaż tematem gry jest prowadzenie butiku z ubraniami, to Świat Mody może być grą nie tylko dla dziewczyn. Każdy z żyłką handlowca może się tutaj wykazać!

Miejscem, w którym otworzysz sklep, jest wielka galeria handlowa. To tutaj, oczywiście po uruchomieniu aplikacji Świat Mody na Naszej Klasie, spadną na Ciebie obowiązki szefa butiku z najmodniejszymi ubraniami. Sympatyczna asystentka Sylwia podpowie, jak zacząć zabawę by potem już samodzielnie podejmować wszystkie decyzje.

Produkcja pod oryginalnym tytułem Shop Life to typowa gra ekonomiczna. Dostajesz swój sklepik i zaczynasz przygotowania do jego otwarcia. Pierwsze regały, lady, półki sklepowe no i chodliwy, poszukiwany przez klientów towar w przystępnych cenach.

screenshot Świat Mody

Jeszcze pustawo, ale za chwilę sklep zapełni się modnymi ubraniami. W grze Świat Mody na NK przekonasz się, jak przyjemnym, ale i wymagającym zaangażowania jest prowadzenie swojego sklepiku

Sklep prowadzony przez nas to szeroko rozumiany sklep odzieżowy. Zaproponujesz klientom koszule, spodnie, dodatki, buty i wiele więcej atrakcyjnych towarów. Jednak musicie zwrócić uwagę na to, iż nie każdy towar nadaje się np. do wystawienia na ladzie. Dlatego trzeba będzie wyposażyć sklep w półki, wieszaki itd. Nie wspominając o tak podstawowych sprawach, jak kasa czy specjalny regał z katalogami.

Graficznie prezentuje się ta aplikacja bardzo dobrze. W tle przygrywa relaksująca muzyczka. Fajnie ogląda się spacerujących po sklepie klientów, a jeszcze lepiej ich zadowolenie ze zrobionych u nas zakupów. Pomnóżcie swój kapitał początkowy i postarajcie się wyjść zwycięsko ze starcia z konkurencyjnymi butikami.

Film: Świat Mody

Pierwsze kroki w grze na Naszej Klasie pod tytułem Świat Mody (ShopLife). Spójrzcie, czy tego typu produkcja trafia w Wasze gusta? Mnie się bardzo podobała i gram w nią regularnie

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW