Ciekawa, kolorowa, bardzo wciągająca gra dla użytkowników portalu Nasza Klasa pt. "Królewski Ogród" - przeczytaj opis i dowiedz się, o czym jest ta przeglądarkowa produkcja

Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Królewski ogród NK Ocena Internautów
12345

4 głosów, średnia ocena: 4,75/5

Loading...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Relaksująca i „miła w obejściu” produkcja dla wszystkich spragnionych lekkiej rozrywki. Trzeba dodać koniecznie, że aby zabawić się grą „Królewski ogród” trzeba być aktywnym użytkownikiem portalu społecznościowego Nasza Klasa. Jeśli czytasz ten opis, pewnie tak jest. Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest NK, czas to sprawdzić!Gra przeglądarkowa Królewski ogród sprawi sporo frajdy praktycznie każdemu zwykłemu graczowi. Nie ważne, ile masz lat! Uruchom tą darmową aplikację browserową i baw się dobrze. Historia, w której postanowiłeś dzisiaj wziąć udział, jest następująca: w niegdyś szczęśliwym i wesołym, pędzącym swe życie beztrosko królestwie, na skutek dziwnych wydarzeń i splotów okoliczności, o których tutaj nie będziemy pisać (przecież na to nie mamy już wpływu, nie ważne kto zawinił…), w królestwie otwarł się mroczny portal, z którego zaczęły przenikać dziwne kreatury. Wcielasz się w rolę młodej księżniczki (lub księcia), która z pomocą magicznych mocy, ciężkiej pracy, mężnych czynów i przede wszystkim swojej wytrwałości chce przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu i wprowadzić w królestwie dawne porządki.

Krolewski ogrod http://gry-przegladarkowe.com

Gra Królewski ogród – kolorowa, pełna zwrotów akcji i wydarzeń historia, w której sam możesz uczestniczyć

Opisywana produkcja łączy w sobie wiele cech nowoczesnych aplikacji przeglądarkowych. Jest tutaj trochę smaczków rodem z nalepszych produkcji RPG, szereg zaczerpnięć z bardzo popularnych gier farmerskich, ale przede wszystkim każdy z tych elementów ma tutaj swoje uzasadnienie, dlatego obcowanie z grą Królewski ogród jest relaksującym przeżyciem dla każdego lubiącego gry komputerowe użytkownika Naszej Klasy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową