Spróbuj podjąć wyzwanie, jakie stawia przed Tobą logiczna gra Bubble Bikini. W nagrodę obejrzysz piękne grafiki z jeszcze piękniejszymi kobietami.

Bubble Bikini
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Bubble Bikini Ocena Internautów
12345

3 głosów, średnia ocena: 5,00/5

Loading...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Chociaż typowa w sposobie rozgrywki to nietypowa w kwestii tematyki gra logiczna, która spodoba się głównie przedstawicielom „płci brzydkiej”.Typowa produkcja logiczna? Tak można by skwitować opisywany tytuł. Jednak przydałoby się wyciągnąć niewątpliwe zalety tej aplikacji. Bo oprócz dobrego gameplay’u ma też kilka innych walorów – widocznych od razu po uruchomieniu tej gry typu dopasuj 3. Z wyrzutni wypuszczamy kolorowe kulki. Chodzi o to, aby z planszy usunąć je wszystkie. Kulki zaczną spadać, jeśli trafimy w grupę przynajmniej trzech tego samego koloru. Poziom się kończy kiedy dotrzemy do górnej krawędzi ekranu.

Niebieskie niebo, nadmorska plaża, biały rozgrzany piach i dziewczyny w bikini. Czegóż chcieć więcej?

Cały smaczek w Bubble Bikini zawarty jest w elemencie zawartym w tytule tej produkcji. Do przejścia mamy mnóstwo poziomów, a za przejście każdego z nich otrzymujemy punkty doświadczenia. Odblokowujemy poziomy, co umożliwi nam na spotkanie z jedną z wirtualnych, tytułowych dziewczyn w bikini. To pięknie narysowane grafiki, zrobione ze smakiem i taktem, bardzo urocze. Chociażby dla nich warto wypróbować tą aplikację.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową