Społecznościowa gra Wesoła Osada NK.pl - farmerska produkcja z elementami strategicznymi, w której jako władca średniowiecznej osady starasz się ją rozbudować

Wesoła Osada NK
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Wesoła Osada Ocena Internautów

13 głosów, średnia ocena: 4,62/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Po uruchomieniu tej gry od razu rzuca się w oczy grafika charakteryzująca się jakby znajomą kreską. Autorzy inspirowali się prawdopodobnie przygodami Asterixa i Obelixa, co wyszło tej grze na dobre! Brawo!

Oczywiście nie mówimy o fabule, tylko o wyglądzie gry Wesoła Osada na Naszej Klasie. Grafika jest czytelna i kolorowa a wrażenie to poprawia jeszcze tryb pełnoekranowy, jaki możemy uruchomić korzystając z ikonki w górnym prawym rogu ekranu. Również oprawa muzyczno-dźwiękowa nie budzi żadnych zastrzeżeń. Pod tymi względami mamy do czynienia z produkcją perfekcyjną.

Gra farmerska Wesoła Osada

Spójrzcie na ten zrzut ekranu i oceńcie sami, czy Wesoła Osada nie jest graficznym majstersztykiem?

Przejdźmy do kwestii mechaniki rozgrywki. O ile w swej podstawie posłużono się sprawdzonymi rozwiązaniami spotykanymi w innych grach farmerskich, to wzbogacono koncepcję zabawy o wiele unikalnych i bardzo ciekawych rozwiązań. W Wesołej Osadzie poszczególne etapy rozgrywki nazywane są rozdziałami. Tak, w tej grze postarano się o spójną fabułę zgrabnie łączącą się z tym, co akurat w grze wykonujemy. Oprócz tego mamy elementy przygodowe: wokół osady rozrzucono pewne tajemnicze obszary, do których dostęp uzyskamy w miarę postępów w grze.

Szlak handlowy w Wesołej Osadzie

Szlak handlowy, zatopiony statek, plażowy grajdołek, kupieckie pole, ukryte źródło, ciche sąsiedztwo: to tylko niektóre z obszarów do odkrycia w Wesołej Osadzie na Naszej Klasie

Właśnie to jest fajne: cały czas grając w Wesołą Osadę zastanawiamy się, cóż też ciekawego kryje się pod nazwami plansz wokół naszej wioski: leśne jezioro, szkółka leśna, pole bitwy, porzucone rusztowania, akwedukt, morski brzeg, rzymska eklawa  i wiele innych: wystarczy rozejrzeć się na mapie wokół naszej wsi. Jak je odblokować? Wystarczy wykonywać kolejne zadania, za które systematycznie dostawać będziemy punkty doświadczenia (to dzięki nim awansujemy na wyższy poziom).

Jak zdobyć Gleemmery, czyli walutę premium w grze Wesoła Osada? No, tutaj niestety trzeba wysupłać prawdziwą gotówkę – gleemmery kupujemy za Eurogąbki, które jak wiadomo wymagają uiszczenia opłaty. Jesteśmy jednak pewni że nawet bez opłat będziecie dobrze się bawić razem z innymi członkami społeczności Naszej Klasy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW