Takich platformówek jak najwięcej byśmy sobie życzyli. Vector wymiata i przypomina klasyczne najlepsze produkcje, jakie powstawały na różne platformy. Teraz na Facebooku możemy korzystać z tej gry bez instalacji i cieszyć się wspaniałą, realistyczną animacją

Vector
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Vector Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Firma Nikki, autorzy aplikacji twierdzą, że jest to pierwsza gra społecznościowa o nowej dyscyplinie zwanej parkour. Chyba nie przesadzają.

Rzeczywiście wcześniej nie spotkaliśmy się ze społecznościówką na ten temat. Autorzy sięgnęli po nowy temat i nie zużyli go na marną gierkę, tylko przygotowali naprawdę dopracowaną, rozbudowaną i wciągającą produkcję. W swej formie Vector jest platformówką dwuwymiarową. Jednak nie skaczemy tutaj jakimś śmiesznym stworkiem, tylko świetnie, realistycznie animowaną postacią osadzoną w wykreowanym i sfabularyzowanym przez autorów świecie. Historia opowiada o pracowniku globalnej korporacji kontrolującej praktycznie wszystko, zniewalającą obywateli, ograniczającą ich wolność. Jesteś jednym z pracowników tej firmy i postanowiłeś w końcu się uwolnić.

Lokacje w grze Vector

Gra podzielona jest na cztery różne lokacje, do których stopniowo będziesz odblokowywać dostęp

Wybiegasz z biura i zaczynasz szaleńczy bieg ku wolności. Nie będzie on łatwy, bo nie możesz uciekać ulicami miasta. Wybrałeś dachy i bieg na przełaj pokonując wszystkie przeszkody, jakie postawi przed Tobą miejsca dżungla. Skoki, sprinty, triki w powietrzu i salta. To wszystko będzie wykonywać sterowana przez Ciebie postać.

Screen z gry Vector na Facebooku

Vector ma jedną i niepowtarzalną cechę charakterystyczną: animacja, dzięki której nie przeszkadza to, iż postać jest monochromatyczną sylwetką. Animacja jest świetna i nie do pobicia!

Postać wykonuje sztuczki zawodowego zawodnika parkour, z resztą, musicie to zobaczyć sami, dlatego nagraliśmy dla Was filmik. Idziemy o zakład, że po jego zobaczeniu od razu odpalicie Vectora. Powodzenia. Filmik również na naszym Facebooku:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=114702588688649

Film: Vector

Niesamowita... chyba za dużo tych pochlebstw? Nie, Vector jest naprawdę dobrą grą zręcznościową. Tego typu platformówki szybko się nie nudzą i często do tego typu produkcji chętnie wracamy. Zwróćcie uwagę na świetną animację

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online