Platformówka w starym stylu z ciekawym pomysłem na urozmaicenie rozgrywki. Gravity Guy na Facebooku: pokonaj wszystkie poziomy tej wciągającej produkcji

gravity-guy
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Gravity Guy Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Oto przykład gry dobrej na każdą okazję: jest dynamiczna, wciągająca i ma dobrą grafikę, a jedyne, czym trzeba tutaj się wykazać, to zręczność.

Sterujemy poczynaniami kosmonauty ubranego w specjalny skafander i wyposażonego w dziwne urządzenie, które pozwala zmieniać kierunek działania grawitacji. Aby przełączyć przyciąganie klikamy lewy przycisk myszki lub spacje. Poruszasz się po kosmicznym mieście, w którym trakty komunikacyjne wytyczono na wiszących w powietrzu platformach.

Gra Gravity Guy

Uważaj - goni Cię przeciwnk - kiedy zostaniesz złapany, stracisz życie

Niby proste, ale jest małe utrudnienie – nie możesz dać się złapać człowieczkowi, który Cię goni. Upadek z platformy albo moment, w którym dasz się złapać jest równoznaczny z utratą życia. Punkty zdobywamy za dystans, jaki uda się Ci pokonać. Gravity Guy ma jeszcze jedno fajne rozwiązanie: to możliwość gry na jednym ekranie przez dwóch, trzech lub czterech graczy równocześnie.

Najlepsi gracze znajdą się w tabeli najlepszych wyników. Konkurencja jest duża, więc osiągnięcie dobrego wyniku nie będzie łatwe, co nie oznacza, że niemożliwe. Nie dajcie się złapać i niech grawitacja Wam sprzyja.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową