Potnij wszystkie spadające owoce na kawałki: Fruit Ninja Frenzy polega na ciachaniu wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu wzroku!

fruit-ninja-frenzy
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Fruit Ninja Frenzy Ocena Internautów

8 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Zostań Owocowym Ninja – chwyć swój ostry jak brzytwa miecz i pokaż, na co Cię stać. Czy pokonasz rekord?Chociaż długo już można korzystać z tej aplikacji na Facebooku do tej pory zyskuje na popularności. Cóż jest takiego w tej grze, że stale przyciąga do siebie nowych fanów? Czynników jest kilka. Pierwsza rzecz to oczywiście grywalność, bo bez niej żaden tytuł nie jest w stanie na dłużej zatrzymać przy sobie użytkowników. Ta we Fruit Ninja Frenzy jest bardzo wysoka. Po drugie – proste zasady: czy może być coś prostszego od wymachiwania ostrym narzędziem w celu „poszatkowania” spadających owoców? Po trzecie – świetna grafika i dźwięk. Każde z wymienionych czynników tworzą z tej gry bardzo udaną aplikację, co potwierdzają wszelkie rankingi popularności.

Fruit Ninja Frenzy - tniemy owoce

Potnij owoce, zanim spadną: to jedyna zasada w grze Fruit Ninja Frenzy

Wróćmy do zasad: każdy z poziomów to 60 sekund wymachiwania mieczem. Z dołu, z góry, z boku wylatują owoce, które musimy pociąć. Robimy to z pomocą myszki: kiedy wciśniesz lewy przycisk, możesz kreślić na ekranie linie. Tam, gdzie jest kursor, znajduje się też ostrze Twojego miecza. Chodzi o to, aby za jednym zamachem przeciąć na pół jak najwięcej owoców.

Każdego dnia w ramach premii za logowanie mamy prawo do zakręcenia kołem – jeśli będziesz mieć szczęście, wygrasz dodatkowe powerupy i wspomagacze, dzięki którym zdobywanie punktów będzie łatwiejsze.

Jeden komentarz do Fruit Ninja Frenzy

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW