Odwiedzaj różne zakątki świata, zwiedzaj ciekawe miejsca i kolekcjonuj zdjęcia do specjalnych albumów w grze przeglądarkowej Travel Quest udostępnionej użytkownikom Facebooka

Travel Quest
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Travel Quest Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 2,00/5

 Loading ...
1.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Podróże kształcą, co udowodni Wam ta aplikacja w portalu Facebook. Odwiedzimy razem praktycznie cały świat, zobaczycie fajne miejsca odwiedzane w przeróżnych krajach, a to z pewnością będzie miało dla Was aspekt edukacyjny.

Celem gry jest kompletowanie w przygotowanych przez autorów aplikacji albumach kolekcji zdjęć ze swoich wirtualnych podróży. Na mapie świata zaznaczono miejsca, do których możesz się udać. Kiedy się tam znajdziesz otrzymasz losowy zestaw fotografii z danego kraju. Zostaną one wklejone do albumu. Będą to fotki znanych miejsc, banknotów, zabytków i innych charakterystycznych miejsc oraz przedmiotów związanych z danym krajem.

Screen z gry Travel Quest na Facebooku - charakterystyczna grafika

Głównym rdzeniem aplikacji Travel Quest jest interakcja między znajomymi: społecznościowy aspekt produkcji polega na wymianie z innymi graczami posiadanymi zdjęciami. Chodzi przecież o to, aby nasze album był kompletny i znalazły się w nim wszystkie fotografie z podróży. Przed wyruszeniem do danego kraju pojawiają się jego statystyki oraz dystans, jaki będziemy musieli przebyć.  Gra mogłaby być trochę lepiej zrealizowana jeśli chodzi o interfejs użytkownika. Jak na nasz gust zdjęcia są trochę małe. Dlatego nasza ocena to tylko 1.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW