Przeglądarkowa gra farmerska pt. Pionierzy na portalu społecznościowym Nasza Klasa - zobacz screeny, przeczytaj recenzję

pionierzy
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Pionierzy NK Ocena Internautów

8 głosów, średnia ocena: 4,75/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Obowiązki czekają! Każdy Pionier (a przecież chyba nim jesteś) musi wziąć odpowiedzialność za powstającą miejscowość i tereny rolnicze. Musisz je dobrze wykorzystać, bo w przeciwnym wypadku może być ciężko…

To, co zastajesz na miejscu, gdzie powstanie Twoja własna wirtualna miejscowość, być może nie jest imponujące. Chaszcze, krzaki i tylko fragment ziemi nadający się pod uprawę. Ale przecież wszyscy Pionierzy mieli równe szanse, które trzeba maksymalnie wykorzystać. Dlatego nie załamując rąk – bierzesz się do pracy. Na pierwszy ogień idzie budowa ratusza. Przecież skądś trzeba zarządzać całością naszego przedsięwzięcia.

Farmerska gra Pionierzy NK

Każde wykonane prawidłowo zadanie wiąże się z nagrodą

Potem czas przygotować miejsce pod uprawę, trzeba zakupić sadzonki i rozpocząć uprawę roślin. Miejscowość potrzebuje po pierwsze źródła pożywienia, po drugie: monet i energii. Tak – inwestycje poczynione na poczet upraw rolnych przyniosą dochód, jeśli oczywiście odpowiednio zadbamy o nasze tereny rolnicze. W grze Pionierzy na Naszej Klasie wątek farmerski został mocno dopracowany.

NK - gra Pionierzy

Zbierz plony, dzięki którym otrzymasz monety i pożywienie

Cały czas możesz liczyć na pomoc drwala i innych specjalistów. Wykonywać oni będą zlecone przez Ciebie prace. Ich wkład w powstanie naszego gospodarstwa jest nieoceniony. W Pionierach na NK mamy też w menu pewien tajemniczy element: to mapa. Zobaczycie tam, jak rozległy jest teren do zagospodarowania i jak wiele budynków usprawniających pracę naszej osady powstanie.

Pionierzy na Naszej Klasie to dopracowana, wciągająca i przezabawna gra farmerska, w której każdy bez względu na wiek znajdzie coś ciekawego, godnego uwagi.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową