Czy masz wystarczająco dużo zapału, aby poprowadzić swój sklep w grze na Facebooku noszącej tytuł My Shops? To proste, przekonajcie się sami.

My Shops
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra My Shops Ocena Internautów

4 głosów, średnia ocena: 3,25/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Do roboty! Czas zrealizować swoje marzenia! Jest miejsce, są warunki, wystarczy tylko odrobina dobrych chęci aby już dzisiaj wybudować i rozkręcić własny sklep. Plany są gotowe, wystarczy je wprowadzić w życie.

W grze będziecie kolejno budować, zaopatrywać, sprzedawać a potem upiększać różnego rodzaju sklepiki osiedlowe. Trzeba będzie zadbać o klientów przychodzących do Ciebie i obserwować ich upodobania oraz to, czego szukają. Stopniowo odblokowywać będziemy nowe towary, jakie zamawiać będzie do sprzedaży w naszym wirtualnym sklepiku.

Screen

Pierwszy sklepik - to piekarnia. Tutaj zaczynasz karierę w My Shops

Na Twojej głowie będzie modernizowanie sklepu, ale również wielu sprzętów, wliczając w to również ciężarówkę do transportu towaru (jesteś przecież samowystarczalny). W grze chodzi o zdobywanie doświadczenia, wykonywanie zadań – za te wszystkie czynności – jeśli zostaną prawidłowo zrobione – otrzymacie monety, nagrody i specjalne przedmioty. Na wyższych poziomach będziecie mogli uruchomić swoją własną fabrykę.

Gra My Shops jest prostą aplikacją przeznaczoną dla młodszych graczy. Mechanika rozgrywki została maksymalnie uproszczona, dlatego nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW