Prosta gra zręcznościowa ze wspaniałą grafiką - typowa arcade'ówka pt. Magical Ride to emocjonujący wyścig na miotle - musisz przelecieć omijając przeszkody jak najdłuższy dystans. Pokonasz innych?

Magical Ride
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Magical Ride Ocena Internautów

7 głosów, średnia ocena: 4,71/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Jesteś małą wróżką, która musi przedostać się przez rozległy las. Wszystko byłoby proste, gdyby nie kilka zastrzeżeń.Po pierwsze – las trzeba przemierzyć lecąc na miotle, a sztuka „obsługi” tego magicznego, latającego „urządzenia” wcale nie jest łatwa. Po drugie – zła wiedźma mieszkająca w tym lesie postanowiła, że nie przepuści Cię tak łatwo przez swoje terytoria. Na drodze spotkasz więc różne wymyślne przeszkody, które trzeba będzie omijać.

Gra Magical Ride Facebook

Omijaj przeszkody, zbieraj monety, zaleć jak najdalej!

W Magical Ride mamy wpływ tylko na to, jak wysoko znajdzie się nasza mała wróżka wraz ze swoją miotłą. Aby pułap się zwiększył, trzeba trzymać lewy przycisk myszy. Kiedy go puścimy wróżka dzięki sile grawitacji zacznie opadać. W grze chodzi o to, aby pokonać jak najdłuższy dystans. Mamy tylko jedno życie, więc trzeba się skupić.

Aplikacja odznacza się, oprócz prostych zasad i wygodnej obsługi, wspaniałą grafiką i wielką grywalnością. Cały czas chce się przelecieć jeszcze raz, żeby pobić swój rekord chociaż o kilka metrów i znaleźć się przed innymi graczami. Zobaczycie – z jednej próby za chwilę zrobi się dziesięć i nawet się nie obejrzycie, kiedy zaczną mijać godzina za godziną. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW