Jeśli jesteś osobą cierpliwą i lubisz puzzle to Jigsaw World jest idealną grą dla Ciebie. Wystarczy uruchomić aplikację na Facebooku aby przenieść się w świat skupienia, jakie będzie wymagane przy składaniu kolejnych obrazków

jigsaw-world
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Jigsaw World Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Fajne puzzle na Facebooku? Jest takie! Gra Jigsaw World to świat coraz trudniejszych układanek. Świetnie zrealizowana produkcja: do biura, w podróży i dobra na nudę.

Jaki obrazek powstanie z tych wszystkich elementów? Rozsypane w nieładzie mogą początkowo sprawiać wrażenie totalnego chaosu, ale za chwilę weźmiesz mysz w rękę i postarasz się ułożyć z wszystkich puzzli piękny obrazek. Jigsaw Puzzle jest fajną grą właściwie dla każdego. Jest tylko jeden warunek: musisz być cierpliwy i dysponować wolnym czasem. Układanki nie będą bowiem łatwe, ale każdy lubiący tego typu rozrywkę będzie zadowolony z tej produkcji.

Układanka - puzzle na Facebooku

Rozsypane elementy puzzli trzeba złożyć w cały obrazek

Samo układanie nie wymaga dodatkowego omówienia, więc skupmy się na interfejsie użytkownika. Części układanki podnosimy i składamy klikając i przytrzymując lewym przyciskiem myszy dany element. Jeśli klikniemy w podłoże prawym przyciskiem myszy, będziemy mogli je przesuwać: to umożliwia przesuwanie, co jest przydatne przy większych układankach. Dodatkowo dysponujemy narzędziami takimi, jak uporządkowanie wszystkich elementów, podgląd układanego obrazka czy włączenie przezroczystej „naklejki” – pojawia się nad planszą i umożliwia łatwiejsze złożenie całego puzzle.

Fajna gra, cóż tu dużo dodawać. Jedna z lepszych układanek, jaką znajdziecie na Fejsie. Polecamy.

Jeden komentarz do Jigsaw World

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW