Znudziło Ci się tylko granie? Chciałbyś też poczuć się jak twórca gier przeglądarkowych? Spróbuj platformy Gameglobe, bo to nie tylko świetna gra akcji, ale również możliwość tworzenia własnych poziomów!

Gameglobe
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Platforma Gameglobe Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego wirtualnego świata. Wystarczy dobry pomysł, ciekawa koncepcja, reszta to już tylko kwestia przełożenia jej w formę cyfrową. A dzięki świetnemu edytorowi będzie to bardzo proste.O czym mowa? Oczywiście o platformie społecznościowej przygotowanej wspólnie przez Square Enix i Bigpoint. Już po pierwszych zapowiedziach można było przypuszczać, że skoro za przygotowanie tej produkcji biorą się Japończycy, nie może to się nie udać. I rzeczywiście, już w fazie otwartych beta testów produkt oferuje wysoki poziom a korzystanie z aplikacji nie nastręcza trudności.

Wspaniała gra akcji - grafika 3D robi wrażenie

Ale należy się tym, którzy nie śledzą na bieżąco rynku gier przeglądarkowych kilka wyjaśnień, czym w ogóle Gameglobe jest. W skrócie: to portal społecznościowy i gra w jednym. Początkujący użytkownicy wkraczają do cyfrowego świata poprzez tutorial. Uczymy się sterowania postacią. Potem mamy wybór: przechodzenie kolejnych poziomów przygotowanych przez autorów lub innych użytkowników portalu.

Zima dotarła do Gameglobe...

Dochodzimy do clou programu, czyli możliwości tworzenia (tak, bez żadnych ograniczeń) własnych poziomów. Każdy może skorzystać z edytora, utworzyć planszę, przetestować ją, dowolnie modyfikować i urozmaicać. Wymaga to oczywiście nauczenia się obsługi rozbudowanej aplikacji, ale chyba warto – przygotowany własnoręcznie poziom udostępnimy innym użytkownikom! Ocenią oni Twój trud i być może właśnie to Twój poziom będzie tym ulubionym przez wszystkich użytkowników? Jeśli tego nie sprawdzisz sam, nigdy się nie dowiesz!

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową