Gra z centrum aplikacji Facebooka - Diggy's Adventure to połączenie gry logicznej, labiryntowej i przygodowej

diggys_adventure
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Diggy’s Adventure Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 4,67/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Twój rejs zakończył się niespodziewanie – statek roztrzaskał się o brzegi Egiptu. Sprzęt, mapy – wszystko stracone. Musisz udać się na wrak i wydobyć co tylko się da. Ale to dopiero poczatek przygody z Diggy’s Adventure.

To przedziwna i nowatorska gra. Autorzy pomysły do jej powstania czerpali z klasycznych gier logicznych, platformowych/labiryntowych i przygodówek, dodali do tego elementy znane ze współczesnych produkcji przeglądarkowych i oto mamy: Diggy’s Adventure. Przenosicie się do Egiptu – tutaj rozbił się Twój statek. W podróży towarzyszył Ci Profesor, z którym mieliście rozpocząć badania. Opierając się o stare mapy mieliście odnaleźć legendarne skarby. Jednak statek się rozbił, mapy zaginęły a Linda – osoba, z którą mieliście się tutaj spotkać – zaginęła. Jak się potem dowiadujesz – została uwięziona gdzieś w lochach jednej z piramid.

Gra labiryntowa Diggys Adventure

Elementy logiczne aplikacji: musisz dostać się do Lindy i uwolnić ją

Omówimy poszczególne składniki tej gry:

  1. Część logiczna: w labiryntach musisz odnaleźć określone przedmioty czy osoby. Przejście w labiryntach korytarzy podziemnych blokują skały i żelastwo. Usunięcie ich kosztuje określoną ilość energii – musisz wybrać jak najbardziej optymalną drogę dojścia do celu, aby zużyć jak najmniej energii
  2. Część przygodowa: wątek fabularny towarzyszy nam przez całą rozgrywkę. Spotykamy postaci, z którymi prowadzimy konwersację, przeważnie proszą nas o pomoc w wykonywaniu różnorodnych zadań
  3. Część społecznościowa: w naszej przygodzie z Diggy’s Adventure mogą towarzyszyć nam znajomi z Facebooka
  4. Element dekoracyjno/budowlany – obóz jest miejscem, z którego wyruszasz do wykonywania zadań. Już po uratowaniu Lindy masz możliwość (ba – nawet musisz) kupić piękne kwiaty, aby przyozdobić trochę obozowisko.
Screen - gra Diggys Adventure na Facebooku

Naprawdę mało która gra ma tak dobrą, wysmakowaną grafikę!

Niespodzianek i urozmaiceń czeka jeszcze więcej. System nagród za określone osiągnięcia, elementy społecznościowe. Wszystko to jest oprawione w przepiękną grafikę, jedną z lepszych jeśli spojrzeć na ostatnio wypuszczone produkcje. Można naprawdę się zapomnieć przy Diggys Adventure – gameplay jest tak gładki i sprawiający przyjemność, że nie można się oderwać.

Jeden komentarz do Diggy’s Adventure

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW