Niesamowicie udane połączenie gry sci-fi z elementami RPG, strategii i logicznej. Wybierz stronę konfliktu i postaraj się pokonać przeciwników

Cities of Legend
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Cities of Legend Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Odległa przyszłość: rok 2130. Jesteś w Los Angeles. Toczą się tutaj walki Rebeliantów (The Rebels) i Republikanów (The Republic). Te dwie frakcje walczą ze sobą o wpływy i władzę.

Gracz ma możliwość wyboru, po której stronie konfliktu chce się opowiedzieć. Musisz znać mocne i słabe strony obu frakcji, więc w skrócie Ci je przedstawimy. The Republic – ich ludzie to dobrze wyszkoleni żołnierze. Ich rządy odbywają się metodą żelaznej pięści. Dobrze wyposażeni i bardzo niebezpieczni. The Rebels – świetnie znają każdy zakamarek miasta, potrafią niepostrzeżenie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Świetnie walczą, są bardzo inteligentni.

Po wybraniu strony konfliktu udajesz się na salę treningową, gdzie toczysz batalie z przeciwnikami. Tutaj zaczyna się całe bogactwo innowacji, w jakie autorzy zaopatrzyli grę Cities of Legend. Jest to bowiem udane połączenie elementów, których na pierwszy rzut oka nie da się połączyć. Mamy tutaj grę logiczną typu dopasuj 3, strategię i produkcję RPG w jednym. Podczas walki na zmianę: raz Ty, raz Twój przeciwnik, układasz pionki swojej frakcji. Trzeba to robić tak, aby tworzyły one linie poziome, pionowe i ukośne. Aby zdobyć energię potrzebną do ataku, musimy ułożyć przynajmniej trzy elementy. Wtedy rozpoczyna się turowa bitwa. Nie mamy wpływu na jej przebieg, jednak jest to miłe urozmaicenie zabawy.

Gra Cities of Legend

Główna rozgrywka w Cities of Legend

Oprócz tego mamy combosy, powerupy i odkrywanie kolejnych części mapy. Przeciwnicy będą coraz sprytniejsi, a wygranie kolejnych rund coraz trudniejsze. Z czasem do Twojej drużyny dołączą nowe postaci: każda z nich będzie doskonalić swoje umiejętności, wygrywając kolejne batalie doskonalimy ich charakterystyki. Ta nowatorska produkcja będzie podobać się wszystkim lubiącym nietypowe gry oraz szukających wyzwań.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online