Interesują Cię produkcje oparte na popularnych komiksach? Sprawdź Super Hero Squad Online, czyli grę akcji pełną zwrotów akcji i grafiką w stylu manga

Super Hero Squad Online
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Super Hero Squad Online Ocena Internautów

5 głosów, średnia ocena: 4,80/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Super Hero Squad Online to gra przeglądarkowa oparta na serii popularnych filmów i komiksów Marvela. Przemierzaj świat, zbieraj tysiące przedmiotów do zdobycia.  Super Hero Squad to społecznościowa gra anime z gatunku fantasy czasu rzeczywistego z grafiką 3D.

Sterowanie postacią jest bardzo łatwe, poradzi sobie z tym nawet 4 – letnie dziecko. Niemal wszystko wykonuje się myszką: walka i chodzenie polega na sterowaniu myszą. Postać sama w sobie nie potrafi latać, jednak w grze znajdziesz miejsca, w których możesz zostać wystrzelony w powietrze, dzięki czemu pokonasz przeszkody na pierwszy rzut oka nie do pokonania.

Walka w Super Hero Squad jest bardzo łatwa: klikasz na postaci przeciwnika i jeśli obrażenia, jakie zadasz oponentowi są wystarczające możesz dostać bonus w postaci energii wystarczającej do przeprowadzenia Super Ataku. To powinno wystarczyć do unicestwienia przeciwnika, jednak żeby zniszczyć bossa takich ataków trzeba przeprowadzić więcej.

Gra Super Hero Squad Online to gra zręcznościowa przeznaczona dla każdego, kto lubi serię Marvela i chciałby wziąć czynny udział w kreowaniu tego świata. Adres gry: www.heroup.com

Jeden komentarz do Super Hero Squad Online

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online