Przeglądarkowa gra farmerska pod tytułem Stokrotkowo udostępniona została właśnie użytkownikom portalu społecznościowego Nasza Klasa - gra jest po polsku!

Stokrotkowo gra NK http://gry-przegladarkowe.com
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Stokrotkowo Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

No niestety – Stokrotkowo podupadło, przez lata nie było Cię tutaj i widać te wszystkie zaniedbania. Musisz czym prędzej zalogować się w portalu społecznościowym NK i zagrać w tą wciągającą grę farmerską.Dobrych gier farmerskich nigdy za wiele. Dlatego z pewnością ucieszy Was fakt, że pojawiła się oto nowa produkcja tego typu przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego NK. Co to oznacza? Pewnie już wiecie – gra jest po polsku! Oto kolejna wciągająca produkcja w naszym ojczystym języku, o czym czytamy tutaj.

Screen gry Stokrotkowo http://gry-przegladarkowe.com

Gramy w Stokrotkowo na Naszej Klasie

Zasady nie będą niespodzianką dla miłośników gier farmerskich: sprzątamy teren, sadzimy i plewimy, podlewamy rośliny i karmimy zwierzęta. Musimy dbać o wszystkie elementy składowe naszego rolnego gospodarstwa. Kluczem do sukcesu będzie umiejętne zarządzanie wirtualną wsią, gdzie każdy jej element ma wpływ na inny. Rozgrywka toczy się początkowo wolnym tempem, co pozwala mniej doświadczonym graczom w łatwy i przyjemny sposób zapoznanie się z każdym aspektem rozgrywki.

 

Stokrotkowo

Twoja bohaterka i miejsce, w którym wszystko będzie się odbywało, czyli wieś Stokrtokowo

Za każde codzienne logowanie otrzymujesz bonusy i monety. Stokrotkowo nie zaskakuje w żaden sposób, ale nie piszemy tutaj o tym w kontekście wady – jest to zaleta, bo od razu po rozpoczęciu tej gry czujesz się, jak u siebie w domu. Grafika jest standardowa, można by rzec. Wieś widzimy w rzucie tzw. izometrycznym. Wszystko jest estetyczne i kolorowe, a oprawa dorównuje tej audiowizualnej.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online