Opis przeglądarkowej gry Dead Frontier - gra akcji: horror i eliminacja żywych trupów

dead-frontier-horror
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Dead Frontier Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Hordy żywych trupów opanowały miasto. Tylko najlepiej uzbrojeni gracze będą mogli przetrwać. Oczywiście – odpowiedni ekwipunek nie wystarczy: będziesz potrzebować dużo doświadczenia i odrobiny szczęścia.

Dead Frontier jest post apokaliptycznym horrorem na przeglądarkę internetową. Na początku będziesz mógł zdefiniować wygląd i podstawowe cechy swojej postaci (może on być dziennikarzem, aktorem, maklerem giełdowym, lekarzem, naukowcem, studentem itd.). Wybór zawodu postaci ma wpływ na bonusy, jakie dostaniesz do charakterystyk postaci (szybkość, siła itd.) oraz punktów doświadczenia. Np. strażak lepiej radzi sobie w walkach kontaktowych (świetnie posługuje się toporem).

W grze horrorowej Dead Frontier oprócz pieniędzy, za które kupujemy uzbrojenie i sprzęt, ważne jest pożywienie oraz amunicja. Można nią handlować, do kupić lub po prostu znaleźć. Poruszanie się po mrocznych ulicach ułatwi latarka, źródłem światła będą też płonące wokół samochody. Musisz uważać na każdy krok, aby nie wpaść wprost na jakiegoś głodnego zambiasa.

Dead Frontier jest grą darmową. Jest możliwość zakupienia konta premium. Takie konto odblokowuje dostęp do wszystkich funkcji gry.

Grafika świetnie oddaje klimat horroru. Jest to gra TPP (czyli świat widzimy z perspektywy trzeciej osoby). Dead Frontier jest grą pełną akcji i miłośnikom horrorów powinna przypaść do gustu. http://www.deadfrontier.com/

4 komentarzy do Dead Frontier

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową