Zręcznościowo - logiczna gra w kulki: Buggle na przeglądarkę, dopasuj trzy takie same, pomóż misiom zebrać zapasy na zimę

Buggle
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Buggle Ocena Internautów

24 głosów, średnia ocena: 4,17/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wszyscy lubią gry w kulki. Popularność gier tego typu przerosła wszelkie oczekiwania i teraz w Facebooku możecie przebierać wśród tytułow takich, jak chociażby Buggle.

Nadchodzi zima, więc trzeba przygotować zapasy. Misie lubią miód i to właśnie sympatyczny niedźwiadek jest bohaterem gry Buggle. Kilkadziesiąt coraz trudniejszych poziomów (ba – nie kilkadziesiąt, ale prawie 100 poziomów. Przyp. Naczelny Gry-Przegladarkowe.com): zwierzaczki czekają na Waszą pomoc, musicie więc ruszyć już teraz. Fabuła nieistotna: wiecie już, że misiaki wybrały się na poszukiwanie ulubionego słodkiego, złocistego płynu.

Gra Buggle na Facebooku

Mapa poziomów w grze Buggle na FB - jest ich wszystkich kilkadziesiąt

Mechanika rozgrywki pewnie będzie Wam znana: U dołu ekranu armata wystrzeliwująca kulki, u góry znajdują się losowo rozmieszczone kolorowe kule. Na dole znajdują się też specjalne kadzie, w których znajdzie się tak poszukiwany przez naszych bohaterów miód. Do dzieła: strzelaj tak, aby układać trzy lub więcej tych samych kulek obok siebie. Jeśli ułożysz rozpoczniesz reakcję łańcuchową, na skutek której kulki zaczną spadać w dół.

Gramy w kulki Buggle

Wystrzeliwuj kulki tak, aby układać trzy albo więcej tych samych jedna obok drugiej

Ok, wszystko wiemy. Ale jak gra Buggle ma się do innych podobnych aplikacji? Porównując ją do tych najlepszych gier w kulki ostatnich miesięcy ani nie odstaje na plus, ani „in minus”. Trzyma poziom, jest dobrze wykonana, ma wszystkie funkcje jakich oczekiwalibyśmy od gry udostępnionej na Facebooku: znajomi, konkurencje, ranking graczy itd. Zawsze twierdzę, że dobrych gier nigdy mało, nawet wtedy, kiedy dany tytuł niewiele różni się od konkurencyjnych produkcji.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową