Spędzając czas z Awatarią będziesz żyć problemami swojej postaci. Tutaj zapoznasz nowych ludzi, wybierzesz się na randkę z ciekawą osobą, przebierzesz w szałową kreację, w której zrobisz furorę podczas dyskoteki

Awataria
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Awataria Ocena Internautów

26 głosów, średnia ocena: 4,65/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Świat wirtualnych randek, znajomości, imprez, super ciuchów i fajnych ludzi. Tutaj wylansujesz swoją osobę, spotkasz nowych ludzi i poderwiesz przystojnego chłopaka. W Awatarii będącej cyfrową rzeczywistością alternatywną czekają na Ciebie liczne perypetie, spotkania i wiele miłych chwil.

Od razu po uruchomieniu gry przechodzisz do tworzenia postaci. Mnogość opcji powinna ucieszyć tych z Was, którzy lubią długo bawić się różnymi możliwościami. Możesz bowiem w Awatarii wybierać pomiędzy przeróżnymi fyrzurami, kolorami włosów, kształtem oczu czy nawet karnacjami skóry. Naturalnie masz też możliwość wybrania płci swojego bohatera, który będzie reprezentować Twoją osobę w wirtualnym świecie. Następnym krokiem jest zapoznanie się z podstawowymi opcjami i zasadami zabawy.

Wypad do kawiarni w grze Awataria może być pretekstem do zawiązania nowej znajomości! Wykorzystaj tą szansę!

Twój wizerunek, charakter i inne cechy będą miały wpływ na to, jak jesteście postrzegani przez inne postaci. Musicie dbać o relacje z przyjaciółmi, starać się być uczynnymi i przyjacielskim, ale w odpowiedniej chwili również umieć być stanowczą i asertywną osobą. Jedni Awatarię chwalą, inni ją nienawidzą. Na filmiku, który publikujemy zobaczycie pierwsze chwilę z tą produkcją. Być może na jego podstawie będziecie mogli sobie wyrobić swoje zdanie na temat tej dosyć popularnej gry.

Na koniec – bo wiemy, że często ten problem dopada niektórych użytkowników opisywanej tutaj produkcji – krótka porada dla tych, którym zdarza się, że gra się zatrzymuje i nie ładuje się dalej. Wystarczy wtedy zamknąć przeglądarkę, otworzyć ją ponownie, wyczyścić pamięć podręczną. Potem ponownie zaloguj się na NK, uruchom Awatarię i kliknij na oknie z grą prawym przyciskiem myszy. Pojawi się menu kontekstowe:

Ustawienia Flash

Często problemem powodującym zatrzymanie ładowania jakiejś gry flashowej jest za mały bufor na dane. Wtedy wystarczy postąpić tak jak na powyższym screenie. Na obrazku zaznaczyliśmy czerwonym kolorem, które opcje wtyczki Flash należy przestawić

Ta porada dotyczy nie tylko Awatarii, ale też innych flashowych gier, z którymi macie problem polegający na zatrzymaniu wgrywania. Mamy nadzieję, że dzięki powyższemu screenowi raz na zawsze pożegnacie się z nieprzyjemnym kłopotem, który – z tego co wiemy – nęka wielu graczy.

Film: Awataria

Zerknij na wirtualne środowisko Awatarii. Wykreuj swojego awatara, przygotuj dla niego zestaw ubrań i ruszaj w miasto, gdzie poznasz wielu wspaniałych, interesujących ludzi. Aplikacja udostępniona na NK.pl będzie dobrą rozrywką na długie godziny!

2 komentarzy do Awataria

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW