Prezentujemy najlepsze przeglądarkowe gry online na Naszej Topliście. Sprawdź najbardziej interesujące gry MMO, RPG i strategie internetowe, popularne i cenione przez graczy produkcje z różnych gatunków i sprawdź, w co grają inni

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych Czytelników prezentujemy syntetyczny – krótki i zwięzły – spis najciekawszych, najbardziej popularnych, po prostu najlepszych internetowych gier online na przeglądarkę internetową we współpracy z portalem http://gryprzegladarkowe.net.pl

W naszym zbiorze nie kierujemy się gatunkiem czy tematyką. Jedynym kryterium, jakie braliśmy pod uwagę podczas przygotowywania poniższej listy była popularność wśród użytkowników.

Gry przeglądarkowe - toplista

Ponieważ na jednej topliście znajdziecie i gry MMORPG, i strategie czy produkcje farmerskie, a obok nich także typowe gry dla dziewczyn czy logiczne (dopasuj 3, tetrisy i inne), to nasz spis może wydać się Wam trochę chaotyczny. Ale sytuacja ta ma również swoje zalety: dzięki temu możecie poznać gry przez przeglądarkę, na jakie pewnie nie zwrócilibyście uwagi. Być może Twoje właśnie jesteś na stronie, która zmieni Twoje zapatrywanie i wkrótce polubisz nowe gatunki gier? Tego Wam cała nasza Redakcja serdecznie życzy. A teraz zapraszamy już do naszej listy najlepszych gier przeglądarkowych. Zobaczcie też – według nas najlepszy i najbardziej miarodajny, gdyż tworzony przez Internautów – ranking gier przeglądarkowych:

Najlepsze gry przeglądarkowe – wybór redakcji
Tytuł gry Screen Informacje
Battlestar Galactica Online Battlestar Galactica Online Kosmiczna saga na podstawie serialu telewizyjnego. Ruszaj na podbój kosmosu i staw czoła rywalom w zimnej i bezwzględnej walce o złoża surowców, broń i inne dobra. Ta gra MMO z grafiką 3D jest stale rozbudowywana o nowe obszary do zwiedzenia. Do wykorzystania dostaniecie mnóstwo statków bojowych wyposażonych w niesamowicie skuteczną broń. Każdy z pojazdów możecie doposażyć i upgradeować
Drakensang Online Drakensang Online Świat stoi przed wizją opanowania przez siły zła. Smok obudził się po wielu tysiącach lat i znów zatruwa swym gniewem życie ludzi. Teraz wybierz, do której z klas chcesz należeć i ruszaj w drogę. Aż 9 różnych regionów, w których na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo. Drakensang Online jest grą MMORPG z prawdziwego zdarzenia. Miłośnicy gatunku fantasy nie mogą przegapić epickich bitew, niezliczonych przygód. W walkach przeciw żywym przeciwnikom sprawdzisz swoje umiejętności a podczas swych podróży spotkasz niezliczone ilości przeciwników do pokonania.
Zoo Mumba Zoo Mumba Jeśli jakimś cudem nie znasz tej aplikacji, to czas dołączyć do dziesiątek tysięcy graczy z całego świata. Ta produkcja przygotowana w języku polskim daje Wam okazję zasiąść w przepastnym fotelu dyrektora ogrodu zoologicznego. Podejmiecie szereg decyzji i zaplanujecie rozwój a potem sprowadzicie do swojego Zoo szereg egzotycznych zwierząt, którym zapewnicie idealne warunki. Odwiedzający docenią Waszą pracę, a wkrótce będziecie mogli pochwalić się największym i najpiękniejszym ogrodem w ZooMumbie!
Farmerama Farmerama Chyba najbardziej rozpoznawalna i jedna z bardziej popularnych przeglądarkowych gier farmerskich na rynku. Setki tysięcy graczy z całego świata nie może się mylić – ta aplikacja bawi i uczy za razem myślenia ekonomicznego oraz strategii. Jako farmer masz za zadanie uprawiać, zbierać plony a z surowców przygotowywać gotowe produkty, które na rynku sprzedajesz z zyskiem. Rozbudowana, ale łatwa w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, stale rozbudowywana i aktualizowana. Cieszy fakt, że gra jest również dostępna w języku polskim.
Lord of Ultima Lord of Ultima Średniowieczny, brutalny świat pełen rzezimieszków i banitów. Niestety, Twoje królestwo jest na skraju upadku i to właśnie Ty musisz stanąć na wysokości zadania, którym będzie ponowne jego zjednoczenie i odniesienie sukcesu. Wszyscy pokładają w Tobie swe nadzieje. Masz szansę stać się nowym Panem Świata.

Jeden komentarz do Toplista gier przeglądarkowych

Marrro: 12 stycznia 2013 17:45

Część z tych gier znam, inne jeszcze nie, więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy zgadzam się z Waszymi wyborami. Jak poznam wszystkie gry z tej listy, napiszę co o niej myślę

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Strategie
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com