Opis gry strategicznej Wild Guns na przeglądarkę internetową. Gra o Indianach, Kowbojach i Meksykanach oraz Dzikim Zachodzie

Wild Guns
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Wild Guns Ocena Internautów
12345

Zagłosuj!

Loading...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wild Guns to gra przeglądarkowa z gatunku strategii gospodarczo – militarno – ekonomicznych. Zostaniesz zdobywcą dzikiego zachodu i walczyć będziesz z tysiącami graczy z całego świata o dominację nad dzikimi preriami i pustyniami Dzikiego Zachodu.Pustynia. Bezlitosne słońce wypala resztki roślinności, które próbowały przetrwać w tych ciężkich warunkach. Znów okazuje się, że najsilniejszym zwierzęciem, które jest w stanie przeżyć i dostosować się nawet do bardzo ekstremalnych warunków. Jest człowiek.

W Wild Guns będziesz mógł zostać Indianinem, Meksykanem lub Kowbojem. Wszyscy gracze starają się utworzyć swoje miasto – kwitnące, tentniące życiem, opływające w dostatki centrum. Surowce i odnalezienie ich złóż, nowe terytoria, zdobywanie miast, obrona własnych miast, dyplomacja, handel i strategia. Wszystko to czeka Cię w Wild Guns – darmowej przeglądarkowej grze MMO o Dzikim Zachodzie, kowbojach i Indianach.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową