Ciekawa historia, elementy RPG i gry strategicznej w jednym tytule? Czy to nie za dużo? Nie! Invincible Armada to ciekawa propozycja!

invincible-armada
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Invincible Armada Ocena Internautów

Zagłosuj!

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Ruszaj na przetarcie nowych szlaków w poszukiwaniu przygód i bogactwa. W grze Invincible Armada staniesz na czele tytułowej floty wojennej.Będziesz miał za zadanie wspierać swoich towarzyszy w walce. Będziesz musiał rozbudować flotę i dbać o stałe poprawianie jej zdolności bojowej. Na swej drodze spotkasz wielu wrogów, zlecane Ci będą liczne zadania wymuszające na Tobie wzięcie udziału w epickich bitwach morskich.

Invincible ArmadaPodróżować będziesz między odległymi portami morskimi. Autorzy postanowili wykorzystać ten aspekt rozgrywki i wprowadzili do Invincible Armada elementy gry handlowej. W ładowniach statków przewieźć możesz towary. Możesz dzięki temu pomnożyć posiadaną gotówkę, jeśli tylko uda Ci się taniej kupić i drożej sprzedać określone dobra.

Czas na podsumowanie: podobnych produkcji jest już kilka. Są podobne, różnią je między sobą niewielkie detale. Czy Invincible Armada jest lepsza od pozostałych tytułów? Kwestia gustu. Każdy z Was pewnie ma swoje preferencje i przyzwyczajenia. Subtelne różnice w doborze poszczególnych składników rozgrywki mogą zadecydować o tym, czy akurat Tobie dana gra przypadnie do gustu, czy nie. Pod względem grywalności i tzw. spraw technicznych Invincible Armada nie można niczego zarzucić. Dlatego też polecamy wypróbować tą aplikację, bo z pewnością warto.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online