Świat kowbojskich przygód stoi przed Tobą otworem. Nie będziesz jednak beztrosko przemierzał prerii, lecz zajmiesz się jej zagospodarowaniem. Dziki Zachód jest bowiem grą ekonomiczną

Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Dziki Zachód NK Ocena Internautów
12345

Zagłosuj!

Loading...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Ciepłe promienie zachodzącego słońca padały na twarz szeryfa Joego Smitha. Stojący na wzgórzu mężczyzna widział u swych stóp dzieło swego życia.Rozpierała go duma: to on stworzył to miasteczko, własnoręcznie i bez niczyjej pomocy. To dzięki własnej pracy dzisiaj zamieszkują je setki zadowolonych obywateli. Teraz przyszła kolej na Ciebie. Czy jesteś w stanie powtórzyć sukces szeryfa? W grze Dziki Zachód na Naszej Klasie sam możesz stać się jednym z pionierów i wybudować najpiękniejsze miasto na zachodnim wybrzeżu kontynentu północnoamerykańskiego. Przeniesiesz się do czasów, kiedy poszukiwacze złota przybywali tutaj licznie, a drogocenny kruszec przyciągał tutaj też tych, których zamiary nie były uczciwe.

Gra Dziki Zachód

To miasto może być Twoje: uruchom tylko grę Dziki Zachód na Naszej Klasie!

Ta ciekawa gra, której filmik możecie zobaczyć pod adresem: http://gry-przeglądarkowe.pl/gry-nasza-klasa/dziki-zachod wciągnie Was bez reszty. Oczywiście została ona przygotowana w języku polskim. To jedna z ostatnich nowości na NK, więc jeśli jeszcze nie zrobiliście tego – sprawdźcie już dzisiaj ten tytuł.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online