PoisonVille - gra w fazie zamkniętych testów Beta. Wojny gangów - gra akcji 3D z elementami MMORPG na przeglądarkę internetową

PoisonVille
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra PoisonVille Ocena Internautów

6 głosów, średnia ocena: 3,67/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Brakuje takich tytułów przeglądarkowych, jak PoisonVille. Jest to gra akcji z grafiką 3D i elementami MMORPG. Do dyspozycji graczy pozostawiono ogromne miasto, w którym tysiące graczy z całego świata walczy o każdy skrawek miasta – w czasie rzeczywistym!Gra PoisonVille jest w tej chwili w fazie Beta. Cztery gangi konkurują między sobą o dominację w mieście. Każdy gang chce opanować jak największą część rynku mrocznych interesów. Walka toczy się bez przerwy, dlatego nie możesz sobie pozwolić na ani chwilę wytchnienia. PoisonVille to gra akcji z grafiką 3D i rozbudowanymi elementami MMORPG. Zapowiada się hit – czekamy z niecierpliwością na udostępnienie tytułu graczom. Gra jest w fazie zamkniętych testów Beta, więc nie wszyscy gracze dostaną możliwość spróbowania PoisonVille jeszcze przed premierą.

Jeden komentarz do PoisonVille

Derex: 28 grudnia 2016 05:07

I cod;ln&#8217ut have asked for a much better blog. You happen to be always available to provide excellent advice, going right to the point for quick understanding of your target audience. You’re really a terrific pro in this subject matter. Thank you for always being there for people like me.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW