Wejdź do świata fantasy dzięki rozbudowanej grze MMORPG na przeglądarkę noszącej tytuł Drakensang Online

drakensang-online
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Drakensang Online Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Drakensang Online to epicka saga, która powstała w 2008 roku. Pudełkowa wersja Drakensang odniosła sukces w krajach niemieckojęzycznych i została okrzyknięta najlepszą grą 2008 roku w Niemczech”. Teraz wielkimi krokami zbliża się wersja multiplayer: Drakensang Online.

W świecie, w którym do tej pory panowała harmonia a ludzie żyli ze sobą w zgodzie, pojawił się niepokój. Demony przeszłości znów dały o sobie znać. Złe duchy i kreatury przyglądały się rywalizacji ludzi, którzy na drodze do swej potęgi nie zawahali się zdradzać siebie wzajemnie. Z chaosu wyłonił się smok, który rządny władzy, pełen gniewu i chęci zemszczenia się rozpętał wielką wojnę. Teraz od Ciebie zależy, czy świat przetrwa.

Wizualnie oszałamiający Draeknsang Online jest grą fantasy MMORPG. Zagadkowe historie, walka dobra ze złem, wyzwania… To wszystko czeka na Ciebie w tym cudownym i tajemniczym świecie. Dzięki ogromnej liczbie umiejętności, jakimi może charakteryzować się Twoja postać, możliwe będzie podjęcie wyzwania i walka jak równy z równym z potężnymi bossami, którzy czychają w podziemiach.

Aktualnie w Drakensang Online gracze mogą poruszać się aż po 9 regionach (kontynentach) stworzonego przez autorów z wielkim rozmachem świata. Do wyboru mamy trzy klasy postaci (Czarodziej Kręgu, Rycerze Zakonu Smoka, Strażnik Lasu). Każda z klas to inna charakterystyka postaci, odmienny zestaw umiejętności i cech. Opiszmy pokrótce każdą z klas.

Czarodziej Kręgu

Czarodziej Kręgu - klasa w Drakensang Online

 

Ludzie obdarzeni wielką inteligencją, którzy przez lata uczyli się wykorzystywać moc drzemiącą w ogniu, piorunie i lodzie. Czarodzieje Kręgu już po odebraniu podstawowej wiedzy od swojego mistrza są w stanie bardzo szybko pomnażać i poszerzać swoją wiedzę. Każdy Czarodziej Kręgu musi jednak przestrzegać pewnych zasad, a ich przekroczenie czy złamanie skutkuje srogą karą.

W walce z odległości czują się najlepiej. Korzystając ze swojej magicznej wiedzy potrafią razić oponentów potężnymi siłami natury. Ponieważ Czarodzieje nie radzą sobie najlepiej w walce kontaktowej wybawieniem jest umiejętność teleportacji, która w krytycznej sytuacji zabierze go z pola walki.

Rycerz Zakonu Smoka

Rycerz Zakonu Smoka

Urodzeni wojownicy, którzy od dziecka szlifują i rozwijają swoją miłość do rzemiosła rycerskiego. Nieustraszeni żołnierzy potrafiący zrobić użytek z różnorodnej broni. Ich waleczne serca nie zadrżą przed żadnym przeciwnikiem.

Wszyscy, którzy przetrwali trudy szkolenia na Rycerza Zakonu Smoka, muszą przejść też obrzęd inicjacji zakonu. Jego zwieńczeniem jest zawarcie świętego przymierza krwi. Zakon Smoka uczy ich, jak wksrzesić w sobie instynkt smoka, korzystając ze swojej furii.

Każdy Rycerz Zakonu Smoka ma wiedzę pozwalającą korzystać mu z nieznanych innym nacjom technik i umiejętności. Ta niegdyś elitarna grupa po rozpadzie imperium zdegradowana została do roli zwykłych żołnierzy. Wielka mądrość głowy zakonu pozwoliła skrzyknąć rycerzy. Będą teraz potrzebni do stoczenia tej najistotniejszej walki w historii. Ich odwieczny wróg jest teraz potężniejszy niż kiedykolwiek: będzie to sprawdzian dziedzictwa Rycerzy Zakonu Smoka.

Najlepiej sprawdzają się w walce kontaktowej. Zadany celnie cios uwalnia u rycerza jeszcze większą złość a ta z kolei uaktywnia ich tajemne umiejętności. Rycerz jest tym bardziej niebezpieczny, im dłużej trwa walka.

Strażnik Lasu

Strażnik Lasu

Żeby żyć w zgodzie z naturą i potrafić skorzystać z jej dobrodziejstw trzeba posiąść przez lata szkoleń niesamowitą ilość wiedzy. Strażnik Lasu to mądry myśliwy, żyjący według tysiącletnich tradycji.

Strażnicy Lasu to mistrzowie w posługiwaniu się łukiem i sztyletami. Nie ma się czemu dziwić – należący do tej klasy w grze Drakensang Online już od dziecka są zaznajamiani z wiedzą niedostępną żadnej innej kaście. Tylko harmonia i zgoda z siłami natury daje im moc, z której czerpią swoją siłę.

Instynkty myśliwego zaniknęły u większości ludzi, którzy idą pod prąd natury i nie są z nią w zgodzie. Strażnicy Lasu jednak mają zasady, których nigdy się nie wyrzekną – zawsze byli i będą sprzymierzeńcami sił natury. Dlatego też przedstawicielom innych klas wydaje się, że Strażnik Lasu to odludek i dziwak.

Jeśli chodzi o umiejętności w boju, to przede wszystkim Strażnicy Lasu biegle posługują się łukiem, są bardzo szybcy, potrafią się błyskawicznie przemieszczać. Cechy myśliwego takie, jak spostrzegawczość, pozwalają wypatrzyć swój cel z daleka i oddać strzały z odległości. Osłabiony w ten sposób przeciwnik będzie łatwiejszy do pokonania w walce wręcz. Wtedy do głosu dojdzie kolejna umiejętność Strażnika Lasu, czyli posługiwanie się sztyletami.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW