Świat fantasy Age of Titans to pełen potworów i bezwzględnych postaci miejsce, w którym możesz się znaleźć jeśli tylko zechcesz

age_of_titans
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Age of Titans Ocena Internautów

4 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Dobrych konwersji produkcji MMO z wersji z klientem na przeglądarkę jak na razie nie ma zbyt wielu. Oto Age of Titans – czyli jak się to robi po chińsku.

Do uruchomienia AoT wymagana jest szybka instalacja pluginu. Trwa to niewiele ponad kilkanaście sekund. Rozpoczynamy od rozgrzewkowych misji przygotowanych w formie tutorialu. Gramy w trybie dla jednego gracza co pozwoli nam zapoznać się z Age of Titans. Już od początku grafika robi dobre wrażenie.

3D grafika - Age of Titans

Już od początku podziwiamy wspaniałą grafę Age of Titans

W fabule gry posłużono się tematyką fantasy. Wcielasz się tutaj w rolę bóstwa i przemierzasz przedziwne krainy a celem jest dotarcie do, jak to zwykle bywa, głównego przeciwnika, którego należy zlikwidować wszelkimi dostępnymi środkami. Każdy gracz może posłużyć się podczas swojej podróży po świecie Age of Titans dwoma kompanami: zwierzakami, które z pewnością będą pomocne.

Titans Facebook

Jedna z postaci, w jaką możemy się wcielić w AoT

A roboty i możliwości wykazania się rzemiosłem walki będzie sporo. Potwory, dziwne stworzenia i zwierzęta, jakie można spotkać tylko w świecie fantasy. A wszystko to w przepięknej grafice 3D. Pod tym względem Age of Titans to klasyczna gra MMORPG. Znawcy gatunku powinni być zadowoleni. Przeszkadzać może trochę „mielenia dyskiem” podczas odpalania gry i dogrywania kolejnych połaci terenu – ale ogólnie pod względem technicznym AoT to solidna produkcja.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW