Masz szczęście czy pecha? Wygrane na wyścigach zwierząt w grze Zoo Derby na Facebooku pomogą uratować ogród zoologiczny!

zoo_derby
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Zoo Derby Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Zoo jest bliskie bankructwa, dlatego jego dyrektor prosi Ciebie o pomoc. Chyba nie pozwolisz, aby te przepiękne zwierzaki straciły swój dom? Dalej, dasz radę!

Dziwny pomysł – gra losowa polegająca na obstawianiu wyników wyścigów w oprawie graficznej, która mogłaby sugerować że mamy do czynienia z aplikacją dla dzieci. Raczej nie jest to tego typu gra i nie polecamy jej dzieciom. Budzi ona emocje, ale raczej niezdrowe 😉 I nie jest to produkcja polegająca na prowadzeniu ogrodu zoologicznego, żeby była jasność.

Zadaniem jest uratować wszystkie zwierzaki – jeśli nie zdobędziesz środków, zwierzęta zostaną sprzedane. Są dwa sposoby na zdobycie gotówki. Obstawianie wyników wyścigów zwierząt lub wystawianie do biegów zwierzaków, które posiadasz. Rezultat każdego biegu zależny jest wyłącznie od jednego czynnika i wynika z rachunku prawdopodobieństwa. Emocje są, to fakt. Nawet jak na nasz gust – zbyt duże, bo wciągnąć się jest łatwo. Oprawa graficzna jest bardzo przyjemna, aż chciałoby się rzec, że mogłyby tak wyglądać typowe casualowe produkcje.

Wyścigi Zwierzaków - gra Zoo Derby

Zwierzęta wyglądają przepięknie. Tematyka gry Zoo Derby to kwestia gustu. Jeśli lubisz odrobinę ryzyka, sprawdź tą aplikację

Jak już wspomnieliśmy, są dwie możliwości udziału w emocjach związanych z wyścigami zwierząt. Pierwsza – wystawiamy naszego reprezentanta spośród tych, które wykupiliśmy z Zoo. Na początku mamy tylko zebrę. Podczas biegu naszym zadaniem jest tylko uaktywnianie maszyny losowej. Jeśli mamy szczęście i poszczególne bębny maszyny ustawią się w dobrej kombinacji, dostaniemy powerupa i nasz zwierzak pobiegnie szybciej. Jeśli nie – prawdopodobnie przegramy bieg, a to równoznaczne jest z uszczupleniem stanu naszej kasy. Druga możliwość udziału i gromadzenia środków na wykup kolejnych zwierzaków w grze Zoo Derby to obstawianie wyników. Mamy kilka sekund na wybór zwierzaka, na którego chcemy postawić oraz stawkę. Potem już tylko biernie obserwujemy cały bieg. Jeśli mieliśmy szczęście – pomnożymy postawioną stawkę. Jeśli nie – domyślcie się 😉 Tak, forsę stracimy.

Jeden komentarz do Zoo Derby

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową