Tuninguj swoją brykę i startuj w nielegalnych wyścigach superaut: Szybcy i Wściekli to wspaniała gra przeglądarkowa na Naszej Klasie

szybcy_wsciekli_gra
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Szybcy i Wściekli Ocena Internautów

19 głosów, średnia ocena: 3,84/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Kto samodzielnie przygotuje najszybszy wóz? Który kierowca okaże się najbardziej konkurencyjnym szaleńcem, który wykorzysta każdy metr asfaltu aby zdobyć zwycięstwo? Przekonaj się sam i zagraj w Szybkich i Wściekłych na Naszej Klasie.

Pisk opon, swąd palonej gumy i zapach niekatalizowanych spalin… Szybcy i Wściekli – któż nie zna kultowego już filmu? Posłużył on autorom przeglądarkowej gry jako inspiracja do stworzenia przeglądarkowego pretendenta do hitu na Naszej Klasie. Jest to samochodowa gra, którą zaliczyć można do kategorii RPG. Jako kierowca i właściciel garażu oraz posiadacz jednego (na początku) samochodu sportowego starasz się poprawiać swoje umiejętności i wygrywać kolejne wyścigi.

Rajdy - Szybcy i Wściekli

W Szybkich i Wściekłych na NK możesz wziąć udział w rajdach - wystaw do walki swoje najszybsze auta

Z czasem, kiedy w garażu będziesz mieć już kilka dobrych, stuningowanych samochodów, wystawisz je do dużej konkurencji zwanej Rajd. Skoro o tuningu mowa: w grze udostępniono cały szereg opcji pozwalających modyfikować wygląd i osiągi auta. Stuningowany, odpicowany wóz możesz pokazać znajomym i pochwalić się włożoną w swoje wozy pracą.

Właśności w Szybkich i Wściekłych

Własności - bardziej odpowiednim słowem byłoby "nieruchomości"

W zakładce „Własności” (bardziej odpowiednie byłoby wykorzystanie słowa Nieruchomości, ale chyba nie mieściło się na zakładce) możecie sprawdzić/kupić nowe budynki, czyli nieruchomości: warsztaty, ośrodek testowy). Za co kupić? Oczywiście za wirtualną gotówkę, którą wygracie biorąc udział w wyścigach. Wyścigi wygrywać będziecie, jeśli auto będzie wystarczająco szybkie. A szybkie będzie wtedy, jeśli w nie zainwestujecie i koło się zamyka. Cały myk polega na tym, aby znaleźć złoty środek: w grze Szybcy i Wściekli na Naszej Klasie każdy z Was ma szansę stać się najszybszym kierowcą w portalu. Powodzenia.

 

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową