Gra przegądarkowa Race Town - wyścigi na ulicach miast w portalu Facebook.

race_town
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Race Town Ocena Internautów

5 głosów, średnia ocena: 4,60/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Swoją karierę rozpoczynasz praktycznie od zera po tym, jak oszust Eddie V, lider klubu V8 Cię wykołował. Ale – co Cię nie zabije, to Cię wzmocni – dodało Ci to jeszcze więcej sił i motywacji do osiągnięcia sukcesu.

Tak rozpoczyna się Gra Race Town dla użytkowników Facebooka. TUtaj będziesz rywalizować z innymi, najszybszymi kierowcami o tytuł tego najlepszego, popełniającego najmniej błędów divera. Pomoże Ci m.in. zaufany mechanik Mike, który w poczatkowej fazie gry podpowie, co należy robić i jakie kroki poczynić, aby szybko zapełnić garaż mocnymi maszynami, stuningować je i wyjechać na ulice, aby tam podjąć wyzwanie i zwyciężać kolejne wyścigi.

Screen Race Town

Co prawda bryki, jakimi przyjdzie nam jeździć w Race Town nie są licencjonowanymi modelami, jednak jeden rzut oka wystarczy, aby ujrzeć podobieństwa do aut tych, jakie zobaczyć możemy na ulicach. Poznajecie to auto? Pewnie! To stary Fiat Uno!

Teraz, kiedy jesteś już szczęśliwym posiadaczem pierwszego wozu i stoi on gotowy do jazdy w garażu, możesz wyruszyć na pierwszą misję. Misje polegają na… oczywiście ściganiu się z przeciwnikami. Warto zwrócić uwagę na system wyścigów i ich mechanikę: Race Town nie jest stricte grą zręcznościową, tzn. nie mamy wpływu na kierunek poruszania się pojazdu. Musimy jednak w odpowiednim momencie wciskać przyspieszenie i różnego rodzaju tuningowe bajery zwiększające chwilową moc auta.

Screen 2 RaceTown

Wyścig polega na wciskaniu gazu i np. N2O (podtlenek azotu - tuningowcy wiedzą, o co chodzi). Tak odbywają się wyścigi w Race Town na Facebooku

Wyścigi to tylko część zawartości gry Race Town. Z resztą – aby w nich brać udział, trzeba dysponować odpowiednim sprzętem i kasą na jego tuningowanie. Dlatego w Race Town mamy również rozbudowany wątek ekonomiczny: otworzysz swój warsztat, w którym świadczyć będziesz usługi mechanika samochodowego. Za wykonaną pracę dostaniesz forsę i punkty doświadczenia.

Sumując wszystkie elementy gry przeglądarkowej Race Town wyłania się nam dosyć złożona produkcja, którą wybiorą z pewnością osoby interesujące się motoryzacją i jej obecnością w grach komputerowych. Adres gry: http://apps.facebook.com/racetowngame/

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową