Tuning, nitro i wyścigi: NitroWars to darmowa gra na przeglądarkę internetową - ścigaj się z innymi i wygrywaj wyścigi na ćwierć mili

nitro-wars
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra NitroWars Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 1,00/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Weź udział w wyścigach Drag Race i wygraj z jak największą ilością przeciwników. NitroWars to przeglądarkowa gra, której tematem są wyścigi.Zaczynamy NitroWars od wyboru samochodu. Na początek otrzymujesz pewną sumę wirtualnych pieniędzy, za które kupisz zaróno upgrade’y dla swojego kierowcy jak i samochodu. Możesz wybrać spośród kasków, kombinezonów, butów, samochód możesz wyposażyć w różnego rodzaju coraz lepsze części i podzespoły. Wszystko to poprawia konkurencyjność kierowcy i samochodu, a szanse na zwycięstwa wzrastają.

W NitroWars możesz dołączyć do jednej z istniejących drużyn lub utworzyć swoją. Wyścigi odbywają się co kilka minut. Wynik wyścigu zależy od statystyk auta i kierowcy – im są one wyższe, tym wyższa prędkość maksymalna którą osiąga Twoje auto, a więc szanse na wygraną gwałtownie rosną. Nie masz bezpośredniego wpływu na to, co dzieje się podczas wyścigu – obserwujesz po prostu biernie jego przebieg. Mimo wszystko tematyka oraz dosyć soline wykonanie NitroWars powinno spodobać się graczom lubującym się w przeglądarkowych grach wyścigowych.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online