Zjazd na byle czym w grze Uphill Rush 4 na Facebooku wywoła u Ciebie gwałtowny przypływ adrenaliny. Wykonuj efektowne triki i rywalizuj z innymi

Uphill Rush
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Uphill Rush Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Co roku odbywa się wiele zwariowanych zawodów, w których lata się na byle czym, zjeżdża po śniegu dziwnymi pojazdami albo ściga np. kosiarkami do trawy. Teraz i Ty możesz wziąć udział w takich wariackich konkurencjach, które można zaliczyć do sportów extremalnych.

Siadaj na napompowaną dętkę i ruszaj po wodnym torze. Tutaj będzie liczony czas Twojego zjazdu, ale równie istotny będzie też styl, w jakim pokonasz całą trasę. Uphill Rush 4 jest bowiem grą zręcznościową polegającą na rywalizacji między dwoma wariatami na jednym torze. Bądź szybszy, wykonuj trudniejsze triki, zdobywaj punkty i kasę.

screenshot 0001

Zakręcony wodny tor, po którym będziesz się ścigać, dostarczy Ci niesamowitych wrażeń

Opisywana tutaj wersja gry Uphill Rush nosi numerek czwarty, co sugeruje, że mamy też inne części. I rzeczywiście: wprost z tej aplikacji możecie dostać się do „dwójki” i „trójki” – jaka różnica? Chodzi o inne pojazdy i sprzęty, którymi będziecie się ścigać. Główne zasady pozostaną te same.

Na koniec jeszcze sterowanie: Strzałki kursora (przód – przyspieszanie, tył – wsteczny, prawo – pochylenie do przodu, lewo – pochylenie do tyłu, skok lub trik to spacja. Zostały jeszcze trzy klawisze – X to turbo, P wstrzymuje grę, M pokazuje mapę). Aha, no i istotna rzecz: jest język polski.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową