Rozbudowany menedżer piłki nożnej: Top Eleven Be a Football Manager to jedna z najpopularniejszych gier online o tematyce piłkarskiej. Poprowadź drużynę do sukcesu

top-eleven-pilka-nozna
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Top Eleven Ocena Internautów

8 głosów, średnia ocena: 4,88/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Jako prezes nowo powstałego klubu piłkarskiego otrzymujesz ważne i odpowiedzialne zadanie. Będziesz pracować z całą siłą na sukces tych chłopców, stworzysz im warunki do trenowania i wygrywania meczy.Grę rozpoczniesz od wprowadzenia nazwy swojego klubu i podstawowych informacji (narodowość, kraj, miasto). Od razu informujemy: Top Eleven to gra w języku polskim. Wszystkie teksty, elementy menu i komunikaty będą czytelne dla każdego. Wróćmy do początkowej fazy zabawy z Be a Football Manager: oprócz podania narodowości możemy zmienić godło i kolorystykę oraz wzór koszulek. Specjalny edytor umożliwi zaprojektowanie strojów.

Edytor strojów piłkarskich w grze Top Eleven

Inne koszulki będą obowiązywać na wyjeździe, inne podczas spotkań u siebie. Edytor umożliwia wybór kolorystyki i wzornictwa strojów dla naszych piłkarzy. Kolejny krok to stworzenie herbu: w tym przypadku opcji jest jeszcze więcej. Przedmioty ze sklepu wędrują do klubowego magazynu, gdzie będą przechowywane i w razie konieczności wykorzystywane.

Sprawy organizacyjne mamy za sobą, czas wziąć się do solidnej i rzetelnej pracy. Twoim zadaniem będzie dbanie o sprawy ekonomiczne klubu, ale odpowiedzialny też będziesz za aspekty sportowe. Jesteś więc managerem i trenerem w jednej osobie. Ustalasz program i intensywność treningów – możesz zrobić to dla każdego piłkarza z osobna. Stale masz dostęp do statystyk wszystkich zawodników, dzięki czemu masz możliwość zorientowania się w potencjale, formie i umiejętnościach wszystkich zawodników. Na tej podstawie możesz wybranemu piłkarzowi zlecić mniej lub bardziej intensywny trening.

Wszystko kosztuje… Żeby drużyna mogła się rozwijać, potrzebujesz żywej gotówki. Zapewnią je sponsorzy – sprawami związanymi z finansowaniem działalności swojego klubu piłkarskiego zarządzasz w dziale „Finanse”. Możesz spieniężyć prawa do transmisji, podpiszesz kontrakty sponsorskie, ustalisz ceny biletów na mecze, które odbywać muszą się oczywiście na dobrze przygotowanym stadionie. Musisz go modernizować, zwiększać jego pojemność – im lepszy obiekt, tym więcej kibiców będzie mogło przyjść na spotkanie a Ty zarobisz więcej.

Skoro o meczach mowa, trzeba też wspomnieć o tym elemencie. Ponieważ Top Eleven Be a Football Manager jest grą poniekąd strategiczno-ekonomiczną, główne znaczenie ma tutaj taktyka. Autorzy udostępnili Ci odpowiednie narzędzia, dzięki którym możesz wybrać strategię na dany mecz: skład i ustawienie zawodników, styl gry i inne elementy. Decyzje będą wpływać na wyniki sportowe, a one przełożą się potem na finanse klubu, więc trzeba mądrze dysponować zawodnikami, układać taktykę tak, aby wykorzystać wszystkie atuty piłkarzy.

Top Eleven oferuje też funkcję rynku transferowego, system nagród i pucharów oraz możliwość konkurowania z innymi graczami. Aplikacja jest dostępna zarówno na przeglądarkę internetową, jak i w formie gry mobilnej. Naszą recenzję przygotowaliśmy w oparciu o darmową wersję udostępnioną użytkownikom portalu społecznościowego Facebook.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW