Tylko jedna drużyna podczas jednego sezonu piłkarskiego może zdobyć pierwsze miejsce. Czy będzie to właśnie Twój zespół?

Premier League Fantasy Football
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Premier League Fantasy Football Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 2,00/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wybierz piłkarzy swojego klubu i stań do walki w angielskiej Premier League. Oto wyzwanie dla prawdziwych strategów uwielbiających piłkę nożną.

Zaczniesz od wyboru dwóch bramkarzy, po pięciu obrońców, pomocników i trzech atakujących. Z tym zestawem zawodników weźmiesz udział w rozgrywkach jednej z najpopularniejszych lig piłkarskich świata. Wybierasz spośród autentycznych graczy praktycznie wszystkich liczących się angielskich drużyn. Już na tym etapie zauważycie, że gra będzie wymagała od Was dużo czasu – jest rozbudowaną symulacją, gdzie każdy detal odwzorowano bardzo dokładnie.

Screenshot

Żmudny proces doboru zawodników Twojej drużyny piłkarskiej, ale każdy musi to przejść

Kolejnym krokiem jest stworzenie ligi: może ona być publiczna (wtedy w rozgrywkach może wziąć udział każdy gracz) lub prywatna (dla znajomych). Kolejne tygodnie rozgrywek wyłonią najlepszą drużynę. Jako właściciel klubu dysponujesz wieloma narzędziami pozwalającymi nim zarządzać. Ustalasz między innymi kapitana drużyny, ustawienia, strategię na mecze.

Jak już wspomnieliśmy, to Premier League Fantasy Football to produkcja dla wytrwałych. Tydzień po tygodniu rozgrywamy kolejne mecze i w zależności od naszych decyzji stopniowo piąć się będziemy w rankingu. Aplikacja pod względem technicznym odstaje trochę od dzisiejszych standardów.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW