Symulator wędkowania pt. Na Ryby - gra przeglądarkowa w portalu społecznościowym Nasza Klasa

na_ryby
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Na Ryby NK Ocena Internautów

33 głosów, średnia ocena: 4,42/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Sezon wędkarski czas zacząć! Nasza Klasa udostępnia wszystkim fanom przesiadywania nad akwenami wodnymi nową odsłonę symulatora łowienia ryb pt. Na Ryby.

Co jest najważniejsze, jaki przedmiot należy ze sobą zabrać idąc na ryby? Niektórzy pewnie odpowiedzą, że butelka zawierająca pewną wysokoprocentową ciecz. Ale ten aspekt wędkowania w grze niestety został pominięty. To oczywiście żart. Każda wędka w grze Na Ryby cechuje się określonym „udźwigiem”. Większy udźwig pozwala wyciągać większe ryby. Do limitu wagowego wędki trzeba dobrać wytrzymałość żyłki, na której zainstalujemy haczyk.

Wszystkie elementy, czyli wędkę, żyłkę i haczyk najlepiej dobrać tak, aby pasowały do siebie parametrami. Każdy wytrawny wędkarz wie, jak istotna jest przynęta. Ją również w grze Na Ryby musimy dopasować – od jej wyboru będzie zależało, jaki gatunek ryb będziemy łapać.

Pierwsza Ryba

Płotka... ale od czegoś trzeba zacząć swoją karierę wędkarza

Samo łowienie ryb polega na tym, aby przytrzymywać lewy przycisk myszy tak długo, aż spławik znajdzie się na zaznaczonym na lustrze wody kole. Wtedy ryba zostanie wyciągnięta. Wskaźnik nie może dotrzeć do końca skali ani opaść na sam dół – jeśli tak się stanie, ryba się zerwie. Potrzeba trochę wprawy i cierpliwości – ale każdy wędkarz posiada te cechy.

Łowimy Rybki

Fotorealistyczna grafika to atut gry Na Ryby w NK

Tyle o głównym motywie gry Na Ryby na Naszej Klasie, która jest kolejną propozycją (po Łowisku) dla miłośników moczenia kija. Tutaj producenci od razu zaznaczyli, że gra jest w wersji demo. Na mapie zobaczycie wszystkie miejsca, jakie z czasem będziecie mogli odwiedzić. A warto je zobaczyć – grafika jest przepiękna, widoki urzekają realizmem a w przejrzystej wodzie widać pływające ryby.

2 komentarzy do Na Ryby NK

Teresa: 30 marca 2012 23:23

sorry błąd zablokuje pechowa. proszę podaj mnie gry ryby pozdrawiam cię

Jacek: 28 sierpnia 2012 09:27

Nie mogę uruchomić gry Na ryby – grałem w nią i osiągnąłem 43 poziom. Od 20.08.2012 nie mogę uruchomić gry. Proszę o pomoc.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW