Gra sportowa z gatunku managerów piłki nożnej pt. Galacticos Football 2012 na Facebooku

Galacticos Football 2012
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Galacticos Football 2012 Ocena Internautów

4 głosów, średnia ocena: 3,75/5

 Loading ...
2.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Emocje po Euro już chyba opadły. Jednak u fanów piłki nożnej pewnie nadal od czasu do czasu pojawia się niedosyt związany z występem naszej reprezentacji. Zamiast rozpamiętywać porażkę może lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i poprowadzić swój (wirtualny) klub piłkarski?

Podstawy i główne zasady w Galacticos Football 2012 nie różnią się niczym od innych managerów piłki nożnej. Będziecie się czuć jak w domu korzystając z tej aplikacji. Nie jest to też produkcja wybitna i istnieje kilka tytułów po polsku, które są lepsze od opisywanej tutaj aplikacji. Ale są przecież koneserzy, którzy „nie przepuszczą” żadnej grze o footballu i to właśnie dla nich jest ta recenzja.

Screen z gry Galacticos Football 2012

Mecz obserwujemy z pozycji widza i nie mamy wpływu na jego wynik - wszystko zależy od formy Twojej drużyny

Wyniki meczy obliczane są na podstawie poszczególnych wskaźników i wyników piłkarzy. Wyniki w meczach ligowych są podstawą do awansu Twojego klubu w rankingu. Każdego dnia możesz dokonać darmowego transferu, natomiast zakup nowego zawodnika jest możliwy co 15 minut, jednak trzeba za niego wypłacić odpowiednią kwotę. Dokonując darmowego transferu masz wybór spośród kilku graczy, więc warto zastanowić się, jakiego na danym etapie piłkarza potrzebujesz (trzeba zwrócić uwagę na statystyki danego zawodnika i naszej drużyny).

Zarządzanie zawodnikami

Musisz być pewien formy każdego z graczy, ustal podstawowy skład i rezerwowych a potem spróbuj wygrywać kolejne mecze ligowe

Celem jest oczywiście wygrywanie meczy. Za nie otrzymasz dodatkową gotówkę, a tą z kolei przeznaczysz na szkolenie zawodników i wzbogacanie składu o utalentowanych piłkarzy. Ogólne wrażenie jest dobre, gra może się podobać, ma swój klimat ale nie jest rewolucją na rynku.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW