Oddawaj celne strzały do zwierzyny leśnej korzystając w grze Deer Hunter Online. Całe hektary wirtualnych lasów czekają: chwyć broń, przyłóż oko do celownika optycznego i sprawdź, czy trafiłeś. Interesująca gra z grafiką 3D

Deer Hunter Online
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Deer Hunter Online Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Czy polowania można zaliczyć do sportu? Niektórzy twierdzą, że tak. Dla prawdziwych myśliwych polowania to filozofia życia.Zostawmy na boku rozterki związane z ekologią, zajmijmy się produkcją opublikowaną przez Atari i udostępnioną użytkownikom Facebooka. Witaj więc na swoim pierwszym w życiu polowaniu. Zanim zaczniesz, potrzebujesz kilku objaśnień i wyjaśnienia zasad, jakie obowiązują myśliwego w lesie.

Gra Deer Hunter Online

Wyceluj i oddaj strzał, ale zanim to zrobisz, skradaj się cicho, aby nie spłoszyć zwierzyny. Screen pochodzi z gry Deer Hunter Online

Grę obsługujemy myszą – ruszając nią na boki rozglądamy się po okolicy. Aby przyłożyć oko do celownika optycznego wciskamy prawy klawisz myszy (lub Shift). Celowanie w pozycji stojącej nie jest łatwe – musisz więc skorygować linię strzału, który oddasz lewym przyciskiem myszy. Każdy strzał kosztuje nas jeden punkt energii. Regeneruje się ona wraz z upływającym czasem.
Klawiszami WASD przemieszczasz się po lesie – Twoja postać będzie poruszać się w wyznaczonym kierunku. Klawisz R to przeładowanie broni, jednorazowe naciśnięcie klawisza C to kucnięcie, natomiast „dwuklik” w C spowoduje, że myśliwy położy się na ziemi. Aby wstać trzeba użyć klawisza F. Każde upolowane zwierzę to nagrody w postaci wirtualnej gotówki. Jej ilość będzie zależeć od celności strzału. Dzięki zgromadzonym banknotom będziesz mógł zakupić nową broń, amunicję i wiele przydatnych myśliwemu sprzętów.

Las wygląda jak prawdziwy. Deer Hunter Online pod względem grafiki może służyć za wzór przeglądarkowych produkcji 3D

Podczas polowania w Deer Hunter Online trzeba uważać, aby zwierzyny nie spłoszyć. Trzeba poruszać się ostrożnie: podejść jak najbliżej niezauważonym. Wtedy oddanie celnego strzału będzie bardziej prawdopodobne. Każde udane polowanie to także punkty doświadczenia, jakie wędrują na Twoje konto. Osiąganie kolejnych stopni leśnego wtajemiczenia będzie skutkować odblokowywaniem nowych broni i umiejętności.

Deer Hunter Online to dopracowana produkcja z grafiką 3D (Unity). Świetna animacja i dźwięk oraz wysoka grywalność: z pewnością sprawią, że poczujesz się jak na prawdziwym polowaniu. Oczywiście jeśli nie jesteś zagorzałym ekologiem.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online