Wiemy, że na kontynencie europejskim praktycznie nie gra się w baseball, ale być może chcecie poznać tą drużynową dyscyplinę, za którą wprost szaleją amerykanie. Każdy młodszy i starszy chłopak w USA kolekcjonuje karty z zawodnikami i właśnie tym będziemy się zajmować w aplikacji zatytułowanej Baseball Heroes

Baseball Heroes
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Baseball Heroes Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 4,67/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Stwórz największą kolekcję kart z zawodnikami kultowej w USA dyscypliny sportowej, jaką jest oczywiście Baseball. Obok koszykówki i wyścigów NASCAR to właśnie bejsbol cieszy się największą popularnością.

U nas ten sport nie jest uprawiany, chyba że przez zagorzałych maniaków. Bazy, wybicia i punktacja to dla nas, Europejczyków, zagadnienia niezbyt jasne i zrozumiałe. Fakt jest oczywisty: gra Baseball Heroes przeznaczony jest dla koneserów tego sportu, więc publikujemy tą recenzję właśnie z myślą o nich.

Talia kart - Baseball Heroes

Otwórz paczkę kart i zobacz, jakich zawodników wylosowałeś

Gra polega na kolekcjonowaniu i wymienianiu się kartami bejsbolowymi. Losujemy startową talię i kompletujemy drużynę złożoną z najlepszych zawodników. Gdyby chodziło tutaj wyłącznie o zbieranie kart, prawdopodobnie nie byłoby o czym pisać. Jednak tutaj autorzy postanowili wrzucić coś, co odróżniłoby ich karciankę od innych produkcji tego typu.

Lecimy na mecz baseballowy!

Zebraną talią kart będziemy grać mecze z innymi drużynami. Gra w tym aspekcie jest typową turową strategią. W zależności od statystyk zawodników mecz układa się (lub nie) po naszej myśli. Zarządzasz drużyną, układasz składy na kolejne mecze i starasz się na koniec sezonu znaleźć na jak najwyższym miejscu w tabeli.

Wymiana kart. Dobierz skład drużyny na kolejny mecz

Jeśli porównywać Baseball Heroes to produkcji podobnych w swej filozofii, wypada ona całkiem korzystnie. Więc jeśli masz ochotę poznać bejsbol i lubisz gry karciane, koniecznie sprawdź tą aplikację.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową