Informacje na temat kultowej gry ZooMumba, w której stajesz się dyrektorem ogrodu zoologicznego, opiekujesz się zwierzętami i budujesz. Prezentujemy też filmik i screeny

zoomumba
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Zoo Mumba Ocena Internautów

4 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Jedna z dłużej na rynku funkcjonujących produkcji, w których celem jest stworzenie idealnego ogrodu zoologicznego. Twórz unikalną kolekcję dzikich zwierząt, pozwól odwiedzającym cieszyć oczy widokiem pięknego Zoo.

Niejedną klawiaturę już zużyto i napisano tysiące słów na temat gry Zoo Mumba. Tak, ten tytuł funkcjonuje z sukcesami na rynku gier przeglądarkowych już od wielu miesięcy. Zastanówmy się, dlaczego ten, swoją drogą bardzo udany tytuł, tak wciąga graczy i daje im tyle satysfakcji.

Po pierwsze: oprawa graficzna. Sympatyczne zwierzęta, pieczołowicie wytyczone przez nas ścieżki w ogrodzie, wybiegi i zagrody. Wszystko wygląda bardzo ładnie. Oprócz tego stale dokładane są przez autorów nowe możliwości, tematyczne eventy i wiele nowych atrakcji. Przypomnijmy jednak, na czym polega ta bardzo popularna aplikacja browserowa.

Otrzymujesz do dyspozycji teren ogrodu, który początkowo jest pusty. Twoją rolą jest zaplanowanie jego układu, rozstawienie wszystkich istotnych punktów uatrakcyjniających gościom Zoo pobyt w nim i podziwianie kolekcji naszych zwierzaków. Właśnie zwierzęta są „gwoździem programu”: kupujesz kolejne okazy i umieszczasz je w przygotowanych wybiegach. Jednak umieszczenie w ogrodzie zwierzaka to dopiero początek: musisz teraz dbać o nie, karmić i leczyć, przypilnować, aby czuły się dobrze i miały dobry humor. To nie wszystko: możesz w jednej zagrodzie umieścić zwierzęta obu płci, co (jeśli warunki będą dobre) może zaowocować potomstwem.

Zoo Mumba - ogród zoologiczny

Twój ogród: początkowo niezbyt okazały, ale wkrótce zadbasz o to, aby atrakcji było sporo

Esencją urozmaicającą rozgrywkę są regularnie przygotowywane akcje (eventy) tematyczne. Aktualnie trwa wielka podróż dookoła świata z ZooMumbą: mieliśmy event australijski, indyjski i szereg minieventów. To z pewnością wydłuża życie tego tytułu i sprawia, że każdy: czy początkujący, czy już zaprawiony gracz zawsze znajdzie tutaj coś ciekawego. Trzeba też wspomnieć o społecznościowych aspektach rozgrywki. Mamy możliwość współpracy z innymi dyrektorami ogrodów zoologicznych na wielu płaszczyznach. Pomaganie się opłaca, bo każdy akt dobrej woli w stosunku do jednego z naszych sąsiadów pomoże nam osiągnąć nasze cele.

Sklep w grze

Tutaj możesz zakupić potrzebne rzeczy. Zwierzęta, dekoracje, ścieżki, rośliny - wszystko znajduje się w sklepie ZooMumby

Jeśli nigdy nie mieliście okazji wypróbować tego tytułu to najwyższy czas, aby go sprawdzić. Jeśli lubicie zwierzęta a do tego gry eknomiczno-strategiczne z elementami społecznościowymi, warto rzucić okiem. Tutaj zawsze jest co robić, a element konkurowania z innymi uczestnikami zabawy to dodatkowa motywacja dla każdego dyrektora wirtualnego Zoo.

Film: Zoo Mumba

Prezentacja gry Zoo Mumba - pierwsze zwierzaki, wybiegi i ścieżki, po których przechadzać się będą odwiedzający

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online