Oto gra akcji - strzelanina FPS UberStrike to udostępniona na Facebooku (za darmo oczywiście) produkcja ze znakomitą grafiką 3D, płynną animacją i małymi wymaganiami sprzętowymi - każdy PeCet ją uciągnie!

Uberstrike
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Uberstrike Ocena Internautów
12345

2 głosów, średnia ocena: 4,50/5

Loading...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Niech mnie drzwi ścisną! To jest gra na przeglądarkę? Oczywiście że tak, gdyby było inaczej, nie pisalibyśmy tej recenzji dla Was. Takie coś lubimy: rasowa strzelanka z grafą 3D, i nie jest to jakieś pitu-pitu, tylko naprawdę dopracowana produkcja.

Już po odpaleniu stwierdzicie, że poziom, na jakim stanęli autorzy tej aplikacji, przewyższa niejedną grę MMO z wielką instalką do ściągnięcia. A to wszystko bez żadnego instalowania, czekania – po prostu, w oknie przeglądarki internetowej.

Dosyć tego cukrowania, przejdźmy do spraw merytorycznych: każdy z ekipy Gry-Przegladarkowe.com aż palił się do przetestowania tego programu. Po wielogodzinnych testach (bardzo przyjemnych) zebraliśmy wszytkie nasze wnioski i spostrzeżenia, po czym przygotowaliśmy ten tekst.

Witaj, zapoznaj się ze sterowaniem w grze Uberstrike

Uberstrike jest shooterem FPS dla wielu graczy udostępnionym w portalu Facebook. W pierwszej minucie po uruchomieniu aplikacji przechodzisz krótkie szkolenie: zapoznajesz się ze sterowaniem. Nie ma zaskoczenia: myszka to spoglądanie dookoła, klawisze WASD to poruszanie się, lewy przycisk – strzelanie. Szybko przenosimy się na strzelnicę, aby poćwiczyć celowanie ze znalezionego karabinu. Kolejny krokiem będą już prawdziwe batalie w multiplayerze.

Szmery, bajery i to, co lubicie najbardziej: przecież nie ruszycie do walki z pustymi rękami, prawda?

Co w tej kwestii oferuje nam UberStrike? Mamy możliwość tworzenia klanów, dołączenia do istniejących itd. Aby móc stworzyć swój klan musimy spełnić następujące wymogi: osiągnąć przynajmniej 4 poziom, mieć przynajmniej jednego znajomego w Facebooku i posiadać licencję klanową zakupioną w sklepie. Ale początkowo wystarczą Ci inne opcje, jakie produkcja oferuje.

Mamy przede wszystkim możliwość eksploracji wszystkich z 15 dostępnych map przygotowanych przez autorów UberStrike. Są przeróżne, inspirowane najlepszymi mapami, jakie możemy spotkać w kultowych grach FPS. Są bardzo różnorodne, każda z nich posiada unikalny, swoisty klimat, a graficznie – no, cóż, zobaczycie sami na filmie, który przygotowaliśmy dla Was.

Efekty świetlne, woda, animacja - wszystko na plus

Podczas rekonesansu mapy dowiecie się o pozostałych funkcjach i jak z nich korzystać, np. klawisze od 1 do 5 to wybór broni, spacja to skok, shift to kucanie. Arsenał do wyboru jest naprawdę szeroki – od kija, przez karabiny i pistolety bo potężne blastery, ręczne wyrzutnie granatów i wiele innych cudeniek. Musicie koniecznie sprawdzić tą produkcję sami żeby przekonać się, że nie przesadziliśmy z naszymi pochwałami. Do boju. Filmik do obejrzenia również na Facebooku: http://www.facebook.com/photo.php?v=114966611995580

Film: Uberstrike

Przepraszamy za to "haczenie" w filmiku, podczas nagrywania komputer nie wydolił. Jednak zapewniamy Was, że Uberstrike chodzi naprawdę bardzo płynnie. Oprócz tego macie możliwość w opcjach wybrać ustawienia grafiki i dopasować poziom detali do wydajności swojego sprzętu

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW