Oto gra akcji - strzelanina FPS UberStrike to udostępniona na Facebooku (za darmo oczywiście) produkcja ze znakomitą grafiką 3D, płynną animacją i małymi wymaganiami sprzętowymi - każdy PeCet ją uciągnie!

Uberstrike
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Uberstrike Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Niech mnie drzwi ścisną! To jest gra na przeglądarkę? Oczywiście że tak, gdyby było inaczej, nie pisalibyśmy tej recenzji dla Was. Takie coś lubimy: rasowa strzelanka z grafą 3D, i nie jest to jakieś pitu-pitu, tylko naprawdę dopracowana produkcja.

Już po odpaleniu stwierdzicie, że poziom, na jakim stanęli autorzy tej aplikacji, przewyższa niejedną grę MMO z wielką instalką do ściągnięcia. A to wszystko bez żadnego instalowania, czekania – po prostu, w oknie przeglądarki internetowej.

Dosyć tego cukrowania, przejdźmy do spraw merytorycznych: każdy z ekipy Gry-Przegladarkowe.com aż palił się do przetestowania tego programu. Po wielogodzinnych testach (bardzo przyjemnych) zebraliśmy wszytkie nasze wnioski i spostrzeżenia, po czym przygotowaliśmy ten tekst.

Witaj, zapoznaj się ze sterowaniem w grze Uberstrike

Uberstrike jest shooterem FPS dla wielu graczy udostępnionym w portalu Facebook. W pierwszej minucie po uruchomieniu aplikacji przechodzisz krótkie szkolenie: zapoznajesz się ze sterowaniem. Nie ma zaskoczenia: myszka to spoglądanie dookoła, klawisze WASD to poruszanie się, lewy przycisk – strzelanie. Szybko przenosimy się na strzelnicę, aby poćwiczyć celowanie ze znalezionego karabinu. Kolejny krokiem będą już prawdziwe batalie w multiplayerze.

Szmery, bajery i to, co lubicie najbardziej: przecież nie ruszycie do walki z pustymi rękami, prawda?

Co w tej kwestii oferuje nam UberStrike? Mamy możliwość tworzenia klanów, dołączenia do istniejących itd. Aby móc stworzyć swój klan musimy spełnić następujące wymogi: osiągnąć przynajmniej 4 poziom, mieć przynajmniej jednego znajomego w Facebooku i posiadać licencję klanową zakupioną w sklepie. Ale początkowo wystarczą Ci inne opcje, jakie produkcja oferuje.

Mamy przede wszystkim możliwość eksploracji wszystkich z 15 dostępnych map przygotowanych przez autorów UberStrike. Są przeróżne, inspirowane najlepszymi mapami, jakie możemy spotkać w kultowych grach FPS. Są bardzo różnorodne, każda z nich posiada unikalny, swoisty klimat, a graficznie – no, cóż, zobaczycie sami na filmie, który przygotowaliśmy dla Was.

Efekty świetlne, woda, animacja - wszystko na plus

Podczas rekonesansu mapy dowiecie się o pozostałych funkcjach i jak z nich korzystać, np. klawisze od 1 do 5 to wybór broni, spacja to skok, shift to kucanie. Arsenał do wyboru jest naprawdę szeroki – od kija, przez karabiny i pistolety bo potężne blastery, ręczne wyrzutnie granatów i wiele innych cudeniek. Musicie koniecznie sprawdzić tą produkcję sami żeby przekonać się, że nie przesadziliśmy z naszymi pochwałami. Do boju. Filmik do obejrzenia również na Facebooku: http://www.facebook.com/photo.php?v=114966611995580

Film: Uberstrike

Przepraszamy za to "haczenie" w filmiku, podczas nagrywania komputer nie wydolił. Jednak zapewniamy Was, że Uberstrike chodzi naprawdę bardzo płynnie. Oprócz tego macie możliwość w opcjach wybrać ustawienia grafiki i dopasować poziom detali do wydajności swojego sprzętu

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online