Tematyka tej produkcji jest cokolwiek kontrowersyjna. Jednak niejeden z Was z pewnością będzie chciał sprawdzić The Pimps i zrobić karierę w tak zwanym półświatku

Screen: gra gangsterska The Pimps
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra The Pimps Ocena Internautów

17 głosów, średnia ocena: 4,65/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Codzienne życie gangstera w Bronxie jest tematem tej darmowej gry przeglądarkowej.Wiarygodność i respekt na ulicy jest tym, o co będziesz musiał zadbać. Jeśli stracisz w oczach ziomali z dzielnicy, będziesz miał problem z funkcjonowaniem w tej społeczności.

Na początku gracz wybiera jeden z ponad 200 miast w USA, może wybrać też miejsce w Europie. Od tego momentu zaczynasz swoją samodzielną drogę na szczyty gangsterskich elit. Przeglądarkowa gra online The Pimps to klimat czarnych dzielnic amerykańskich miast, pełnych imigrantów slumsów w stolicach europejskich, a ty wśród tego wszystkiego walczysz o jak najlepszy los dla siebie i swojego gangu. Gra wciągająca, daje możliwość wyboru własnej ścieżki kariery i pozwala na długą rozrywkę.

Gra dla dorosłych! Jest to gra gangsterska, więc działalność, jaką może prowadzić w The Pimps gracz nie dotyczy bynajmniej uprawy roślinek (no, chyba że pewnego „zioła” 😉 ). Dlatego też gra dla osób powyżej 18 lat.

Jeden komentarz do The Pimps

parek: 1 maja 2010 06:45

Gra jest spoko. Jeśli chodzi o przeglądarki – chyba najlepsza gra gangsterska w tej chwili w całym internecie. Jak macie jakieś lepsze tytuły, to dajcie tutaj znać.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online