Strategia osadzona w klimatach horrorowych w portalu Facebook pt. The Last Stand Dead Zone

The Last Stand
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra The Last Stand: Dead Zone Ocena Internautów

1 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Będziesz mieć szczęście jeśli przetrwasz w tym nieprzyjaznym środowisku opanowanym przez hordy zombiaków.

The Last Stand Dead Zone to strategia z elementami RPG, w której zostajesz wrzucony w sam środek horroru. Ty ocalałeś, jako jeden z niewielu. Będzie trudno, ale przecież z nie takich opresji wychodziło się obronną ręką…

Drewno, Metal, Ubrania, Jedzenie i Woda to pięć najważniejszych zasobów, bez których tutaj szybko zginiesz. Po uruchomieniu aplikacji wybierasz wygląd i płeć postaci i rozpoczynasz budowę swojego sztabu – punktu wypadowego – obleśnego miejsca gdzieś w slumsach Union City. W swoim „mieszkanku” zaczynasz od postawienia stołu, na którym majsterkować będziesz nad najnowszymi narzędziami do uśmiercania wrogów. Przyda się też zbiornik na wodę i jedzenie.

rodzaje

Oto 5 typów żołnierzy, jakie możemy mieć w swoim składzie

Na szczęście nie będziesz sam. Przybędą inni ocaleli. Będą sukcesywnie dołączać do Ciebie wraz z postępami w grze a Ty, jako szef składu, przydzielisz im odpowiednie role. Każda postać w Twoim oddziale może pełnić jedną z pięciu ról: (Fighter, czyli wojownik, Recon – wojownik o dużej mobilności i skuteczności w walce na dystans – osoba o tych cechach świetnie nadaje się do wysyłania na zwiad, Engineer – świetny w walce kontaktowej, umie obchodzić się z bronią, Scavenger – dobrze przeszukuje teren, sprawdza się w walkach na dystans, Medic – mobilny ze zdolnością do uzdrawiania innych członków ekipy).

Miasto Union City

Miejscem rozgrywki The Last Stand Dead Zone jest miasto Union City - oto jego mapka

Z naszej kryjówki będziemy eksplorować kawałek po kawałku różne miejsca rozmieszczone na mapie Union City. Przed każdą misją wyznaczamy osoby z naszego oddziału, które wezmą w niej udział. Dobierajmy jednostki tak, aby jak najlepiej wykorzystać ich zalety. Musimy też każdej z nich wydać odpowiednią do preferencji broń. W czasie misji – po wyborze miejsca z mapy – przenosimy się do wybranej lokacji. Na miejscu wykonujemy wyznaczone zadania: gra toczy się w czasie rzeczywistym, pamiętając o funkcjach każdej osoby wydajemy rozkazy uważając przy tym, aby wszechobecne zombiaki nie uprzykrzyły zbytnio nam życia – najlepiej się ich pozbyć. Po zakończeniu misji trzeba będzie poczekać na naszych bohaterów – jeśli jednak kupisz im samochód, ich powroty z różnych zakątków miasta będą szybsze.

Walka oraz poszukiwanie potrzebnych rzeczy - trzeba przeszukać całe miasto likwidując przy okazji umarlaków

The Last Stand: Dead Zone to ciekawa, przygotowana nieźle pod względem technicznym, produkcja, na razie w fazie otwartych beta testów. Klimat i gameplay robią dobre wrażenie, produkcja z pewnością godna uwagi.

2 komentarzy do The Last Stand: Dead Zone

berserk: 1 lipca 2012 12:45

Włąsnie gram od dziś,muszę napisać że bardzo ciekawa mimo że po angielsku,polecam na chwilę obecną

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową