Podrywaj chłopaków, umawiają się na randki, chodź na wspaniałe imprezy w grze Słodki Flirt przez przeglądarkę WWW. Ta produkcja dla dziewczyn to wirtualny świat wspaniałych przygód miłosnych

Logo gry Słodki Flirt
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Słodki Flirt Ocena Internautów

12 głosów, średnia ocena: 3,92/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Ta produkcja dla dziewczyn wciąga niczym najlepszy serial telewizyjny. Różnica jest taka, że w Słodkim Flircie to Ty grasz pierwsze skrzypce – jesteś najważniejszą postacią. Czy poderwiesz chłopaka? Jak potoczą się wydarzenia? W każdym odcinku czeka Was wielka miłosna, romantyczna przygoda.

Jesteś już w liceum, a jak wszyscy wiedzą, jest to jeden z lepszych okresów życia każdej dziewczyny. W liceum poznasz ciekawych ludzi, spotkasz swoje pierwsze wielkie miłości, przeżyjesz najlepsze imprezy. Gra Słodki Flirt to wirtualny świat – fabularna gra dla dziewczyn składająca się z serii interaktywnych opowieści. Oznacza to, że uczestnicząc w danym epizodzie masz wpływ na to, jak potoczą się losy Twojego awatara, czyli stworzonej przez Ciebie postaci.

Zmiana wyglądu

W grze Słodki Flirt najpierw musisz zrobić się na bóstwo, czyli ustalić to, jak będziesz wyglądała

Najpierw wybierzesz wygląd i cechy bohaterki – jej zodiakalny znak, fryzurę, kolor włosów i oczu. Musicie pamiętać, że wybrany znak zodiaku ma wpływ na wydarzenia w grze. Potem rozpoczynacie już swoją wielką przygodę. Wykonywanie czynności „kosztuje” Cię punkty akcji (w skrócie: PA). Codziennie otrzymujesz gratisowe 10 punktów. Poruszając kursorem myszy po ekranie podświetlasz możliwe do wykonania w danej lokalizacji czynności, a w dymku pojawia się informacja, ile PA zostanie pobrane za jego wykonanie. Symbolem $ oznaczona jest ilość pieniędzy, które posiadasz. Nagrodą za pierwsze logowanie każdego dnia jest 15$. Życie w grze Słodki Flirt jest wyczerpujące, dlatego musisz kontrolować stan samopoczucia swojej postaci. Jego poziom oznaczono procentowo i oczywiście rozpoczynając grę Twoje samopoczucie wynosi 100%. Samopoczucie to inaczej siły witalne postaci, więc jeśli jego poziom spadnie do zera, trzeba będzie odpocząć. Kolejnym ważnym parametrem jest lovometr – jego poziom wskazuje, jak bardzo podobasz się napotkanemu w grze chłopakowi. Jeśli umiejętnie poprowadzisz rozmowę, lovometr powędruje w górę co będzie oznaczać, że facet Cię docenił.

Miasto

Oto wygląd miasta

Istotnym elementem Słodkiego Flirtu jest shopping. Na zakupach znajdziesz szałowe ciuchy i biżuterię, wśród nich magiczne pierścionki o niesamowitych właściwościach, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele.

Gra Słodki Flirt podzielona jest na odcinki. Każdy z nich możecie rozegrać powtórnie korzystając z funkcji Replay Historia (jej użycie spowoduje konieczność przejścia wszystkich odcinków od nowa). Jeśli chcesz tylko zobaczyć alternatywne zakończenia odcinków nie zmieniając biegu dalszej historii, skorzystaj z funkcji Wolny Replay.

Produkcję przygotowano w języku polskim, zaimplementowano rozbudowane wprowadzenie, dzięki któremu początkujący będą mogli szybko nauczyć się wszystkich zasad rozgrywki. Życzymy powodzenia i poderwania jak najwięcej chłopaków.

Jeden komentarz do Słodki Flirt

aa: 25 czerwca 2012 15:31

By coś tam robić trzeba słać tam sms . Codziennie dostajesz dam 10 punktów ale do o wiele za mało by grać. Dlatego radzę kontrować dzieci i ich komórki gdy bawią się na tej stronie. Inna sprawa że, nie polecam tego dzieciom i młodszym nastolatką. Główny zadaniem jest zdobycie jak najwietrzniej sympatii dużej ilości chłopaków. A więc gra raczej nie promuje wierności, czy uczciwości wobec partnera. Dlatego proponuje zachęci swoje pociech to innego zabawy niż słodki flirt.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online