Browserowa wersja gry Runes of Magic z gatunku MMORPG z niesamowitą grafiką 3D - nowa wersja RoM nie wymagająca instalacji jest już dostępna i możesz si zarejestrować!

Runes of Magic na przeglądarkę
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Runes of Magic w wersji przeglądarkowej Ocena Internautów

3 głosów, średnia ocena: 5,00/5

 Loading ...
5.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Tylko (około) 5 minut ładowania gry Runes of Magic w wersji przez przeglądarkę WWW dzieli Was od przyjemności ponownego uczestniczenia w tej wspaniałej i niesamowicie wciągającej przygodzie z gatunku Fantasy.

Korzystająca z technologii przygotowanej przez Kyaldo produkcja miewa problemy, jednak nie są one na tyle duże, żeby zepsuć nam zabawę, prawda? W końcu Runes of Magic cieszy się tak wielką popularnością i charyzmą wśród graczy, że z pewnością niewielkie, zdarzające się problemy techniczne (w końcu to jeszcze beta) nie będą problemem. Ale do rzeczy, bo niektórzy z Was być może nie znają RoM.

RoM - świat gry MMORPG

Wejdź w ten przedziwny świat - teraz w wersji browserowej bez konieczności instalowania

Wspomniany tytuł jest rozbudowaną produkcją z gatunku MMORPG, w której wcielasz się w przedstawiciela jednej z kilku ras. W środowisku z generowaną w czasie rzeczywistym grafiką 3D wchodzisz w relacje z innymi uczestnikami rozgrywki. W wersji przeglądarkowej Runes of Magic jest stuprocentowym odpowiednikiem swojego „downloadowego” pierwowzoru. Różnica jest jedna: niczego nie instalujemy na swoim komputerze.

Z technicznych suchych faktów dotyczących mechaniki rozgrywki można wymienić między innymi system wieloklasowy, który oznacza nie mniej, nie więcej jak to, że w warstwie RPG tej produkcji przedstawiciel każdej z ras może w jej obrębie należeć do jednej z wielu klas. To zdecydowanie poszerza horyzont w kwestii kształtowania swojej postaci. Jeśli dorzucimy do tego jeszcze wiele elitarnych umiejętności okaże się, że trudno będzie spotkać na swojej drodze dwie identyczne pod względem charakterologicznym postaci.

Środowisko 3D gry Runes Magic

Akcja i przygoda, fantasy i magia, niesamowite umiejętności i rozwój postaci: to wszystko czeka na nas w Runes of Magic

Możliwa jest rozgrywka w trybie PvE (czyli Player versus Enviroment – gracz kontra środowisko) oraz PvP (czyli gracz w konfrontacji z innym graczem). Zaimplementowano też system usługujących nam wierzchowców/zwierząt, które będą wykonywać na naszą korzyść zlecone im zadania i pomagać w walce oraz przemieszczaniu się po świecie Runes of Magic.

RoM to wiele innych atrakcji, ale na koniec ważne jest zasygnalizowanie jeszcze jednej, istotnej dla nas kwestii: gra jest w całości po polsku.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW