Walki między postaciami manga/anime w grze MMO pod tytułem Pocamon - przeczytaj naszą recenzję

Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Pocamon Ocena Internautów
12345

2 głosów, średnia ocena: 3,00/5

Loading...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Produkcja MMO w stylu Manga/Anime – walcz na arenach, pokonuj przeciwników, staw czoła przeciwnościom losu i postaraj się doskonalić swoje umiejętności.

Rozbudowana produkcja z gatunku MMORPG z mnóstwem statystyk oraz walkami, w których masz szansę odegrać główną rolę.  Podróżując po mapie świata, przemieszczając się z miejsca na miejsce spotkasz na swojej drodze przeróżnych oponentów, z którymi stoczysz bitwy na śmierć i życie. Warto zwrócić uwagę na miejscówki, w których bitwy toczyć się będą. Każda walka odbywa się w odrębnej, przygotowaną z dużą dbałością o detale scenerii. Niektórzy pokonani przez Ciebie przeciwnicy staną być może po Twojej stronie i zostaną częścią drużyny?

Walka w Pocamon

Wygrałeś walkę! W Pocamon starcia z przeciwnikami to codzienność

Rozgrywka składa się z kolejnych questów, których spoiwem jest wątek fabularny. Przechodząc questy zdobywasz doświadczenie i osiągasz kolejne poziomy. Z czasem będziesz mógł samodzielnie decydować, gdzie chcesz się udać i jaką misję wykonywać. Jak już wspomniano, jednym z celów, do których dążymy jest odnalezienie kompanów, z którymi pokonywanie kolejnych przeciwników będzie łatwiejsze. Kiedy już dołączą do Ciebie, trzeba będzie również pamiętać o doposażaniu ich w odpowiednią broń – bez tego szybko polegną w walce.

Świat gry Pocamon

Stąd wybierasz, dokąd chcesz się udać

Pocamon to produkcja specyficzna. Ale większość azjatyckich (w tym przypadku jest to gra chińska) produkcji takie są. Aplikacja została przetłumaczona na angielski, więc bariery językowej nie ma. Niestety, jest kilka problemów, które sprawiają, że granie w Pocamona przyjemne nie jest: długi czas ładowania, niekonsekwencja, monotonia. Ponieważ jest to darmowa propozycja, jeśli chcesz pooglądać ciekawe grafiki, możesz wypróbować ten tytuł.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową