Strzelanka dla tych, którzy szukają dynamicznych gier akcji: Offensive Combat to produkcja typu FPS z grafiką trójwymiarową, której nie musimy instalować

Offensive Combat
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Offensive Combat Ocena Internautów
12345

4 głosów, średnia ocena: 5,00/5

Loading...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Nie jest to poważna gra taktyczna – bliżej jej klimatem do Duke Nukem. Autorzy tej produkcji z dystansem podeszli do swojego dzieła, co wyszło mu tylko na dobre. Jednak gra jest przeznaczona dla tych z Was, którzy właśnie tego typu podejście lubią: rubaszny humor, ale i fajny klimat.

Korzystając ze swojego loginu Facebookowego lub Twitterowego możemy darmowo korzystać z aplikacji. Opłaty dotyczą wyłącznie broni premium, która jest co prawda bardzo efektywna, jednak możemy obejść się bez niej i odnosić sukcesy na polu bitwy będąc wyposażonym wyłącznie w standardowo dostępne narzędzia destrukcji. Musicie wiedzieć jedno: to, że Offensive Combat jest grą darmową nie oznacza, że oferuje mniej niż konkurencyjne, płatne tytuły pudełkowe. Co to, to nie – będziecie zaskoczeni, na jak wysokim poziomie aplikacja została przygotowana – nawiasem mówiąc przez firmę, dla której jest to pierwsze dzieło.

Gra Offensive Combat

Dobór broni - przygotowujemy się do wejścia na teren batalii

OffensiveCombat

Świąteczna sielanka... tak by było, gdyby nie wariaci biegający wkoło z giwerami 😉

Screeny z gry Offensive Combat pochodzą z portalu Gry-Przeglądarkowe.pl

Podsumowując: Offensive Combat to jedna z lepszych gier akcji na przeglądarkę roku 2012. Mnogość dostępnych trybów, świetnie dopracowany tryb Multiplayer – ta gra naprawdę może być alternatywą dla typowych produkcji na konsole i pecety. Humor i dobra zabawa gwarantowane – tempo akcji jest wielkie a oprawa graficzna oraz dźwiękowa nie budzą zastrzeżeń.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry online