Sława, Fortuna i Przyjaciele: w grze MovieStarPlanet masz możliwość tworzenia własnych filmów, w których zagra Twój awatar

logo msp
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra MovieStarPlanet Ocena Internautów

14 głosów, średnia ocena: 4,86/5

 Loading ...
3.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Wydaje się, że życie gwiazdora jest usłane różami. W pewnym sensie tak jest, ale w grze Movie Star Planet przekonasz się, że trzeba na to ciężko zapracować.

Tylko nie mówcie, że ani razu nie wyobrażaliście sobie siebie w roli gwiazdy filmowej, która w potężnej willi gdzieś na wzgórzach Hollywood opalają się i odcinają kupony od swojego dotychczasowego dorobku. W grze pt. MovieStarPlanet to wszystko jest możliwe. Zdobędziesz sławę i fortunę oraz coś, co jest bezcenne: oddanych przyjaciół. Ten wirtualny świat celebrytów to potężna społeczność, w której każdy awatar (czyli cyfrowy odpowiednik Twojej osoby) ma szansę i możliwość, ba – nawet jest to wskazane – wejść w interakcję z innymi.

Stwórz postać - awatara

Cóż, od czegoś musimy rozpocząć - w MSP jest to proces kreowania postaci

Wybór płci i wyglądu swojego bohatera/bohaterki to dopiero początek rozgrywki, a już tutaj możecie się zatrzymać na dłużej. To dlatego, że mamy do wykorzystania kilka opcji, z których zbudujesz powierzchowność awatara. Potem możesz zacząć zapoznawać się ze światem MovieStar.

Jeśli chcesz otrzymać aż 300 (słownie: trzysta) darmowych monet, które tutaj nazywają się StarCoins, musisz podać adres email – wiadomość będzie zawierać linka, którym potwierdzicie swoją tożsamość i darmowa kasa zostanie Wam przyznana.

A jest gdzie się wybrać. Tzw. lobby, czyli punkt wyjściowy to widok na wszystkie miejsca do jakich możecie wyskoczyć. Oprócz tego na górze ekranu macie menu osobiste, czyli elementy kreowane przez Was (mieszkanie z pokojami, dostęp do swojej skrzynki z wiadomościami, nowości z aktualnymi konkurencjami o których napiszemy trochę później, Youtube gdzie wysyłacie swe filmiki itd.).

Koło fortuny

Każdego dnia można wypróbować swoje szczęście na kole fortuny

Przejdźmy do istoty, czyli tworzenia filmów w Movie Star Planet, bo przecież o to chodzi w tej grze. Administracja tej aplikacji regularnie informuje w nowościach o aktualnej konkurencji, w której (jeśli chcemy odebrać nagrody) musimy wziąć udział. Polegają one na utworzeniu filmiku na zadany temat (w chwili pisania tej recenzji był to Metal Madness). Jako twórca dzieła odpowiadasz za całokształt: scenografię na którą składa się też strój Twojej postaci, no i oczywiście scenariusz. Gotowy film oceniają inni i jeśli zbierzecie wystarczającą ilość głosów do zajęcia pierwszego miejsca, otrzymacie 3000 monet.

Pokój imprez

🙁 - na razie pusty, musisz coś z tym zrobić - przecież nikt nie przyjdzie do pustego pokoju imprez

Ponieważ MovieStar Planet to gra w całości w języku polskim, nie będziecie mieć problemu w połapaniu się, o co tak naprawdę tutaj chodzi. Wszystkie komunikaty i elementy są czytelne i jasne – w razie czego możecie skorzystać pomocy lub forum. Opcji jest multum: zawiązywanie przyjaźni, ArtBooki (alternatywa dla filmów – również z nimi możecie stanąć do konkursu) itd. Jestem pewna, że w wolnej chwili często będziecie wracać do świata MSP.

Jeden komentarz do MovieStarPlanet

Julia: 12 października 2012 22:21

Ja gram tam od 4 mies. i tam tak wcale nie jest! Znam każdy szczegół! Nawet prowadze bloga ! THX za uwage 😀

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową