Manager stadionu basebollowego - ekonomiczna gra sportowa na Facebooku: MLB Ballpark Empire to egzotyczna dla nas, ale bardzo dobrze zrealizowana produkcja na Fejsie

MLB Ballpark Empire
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra MLB Ballpark Empire Ocena Internautów
12345

Zagłosuj!

Loading...
2.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Jako że nie boimy się egzotycznych (w naszych warunkach) produkcji, publikujemy jako jedyni w Polsce recenzję gry, której większość z Polaków nigdy nie zrozumie. Jeśli jesteś jedną z 10 osób należącą do grona fanów baseballa, to nasza misja została spełniona.

Wybaczcie, że nie będziemy drobiazgowi, nie rozkminimy bejsbola do granic możliwości. Przyznamy się szczerze: nikt w naszej redakcji baseballu nie lubi, nie grał i grać nie będzie. Co więcej: nikt się na tym nie zna i wszyscy mamy blade pojęcie o tej uwielbianej w Stanach grze zespołowej. Ale ponieważ uwielbiamy wyzwania, wzięliśmy się za recenzję gry o bjesbolu właśnie.

Gra o bejsbolu

Jedyny w tej recenzji screen, specjalnie dla fanów BB

Recenzja ta nie będzie długa, wręcz przeciwnie. Wybieracie tzw. franczyzę, której będziecie reprezentantami. Nie mamy pojęcia, na jakiej zasadzie działa to w USA: prawdopodobnie każdy, kto dysponuje odpowiednią gotówką może wykupić emblemat danej drużyny i wybudować stadion (tak się to nazywa w przypadku baseballu?), a potem organizować na nim spotkania.

Gra polega właśnie na prowadzeniu stadionu: rozbudowywaniu go, ustalania cen biletów itd. Cała ciężka praca związana z utrzymaniem obiektu spoczywa na Was. Więcej opowiadać nie będziemy, bo nie znamy się na BB, więc zapraszamy do oglądnięcia filmu.

Film: MLB Ballpark Empire

Gra prezentuje się naprawdę spoko! Fajnie byłoby, gdyby na tym silniku powstało coś związanego z dyscypliną sportową bardziej europejską ;)

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Gry farmerskie na przeglądarkę internetową