Wymieniaj się kartami i prowadź turowe bitwy w przeglądarkowej grze Mafia Warfare o tematyce gangstersko - mafijnej

Mafia Warfare
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Mafia Warfare Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 4,50/5

 Loading ...
4.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Łącząca w sobie elementy strategii turowej oraz MMO karciana gra browserowa Mafia Warfare już w swym tytule zdradza, jaką tematyką będziemy się zajmować.

W produkcji tej każda karta to inna postać określona zestawem cech i parametrów. Każda karta w Mafia Warfare może posiadać dodatkowo specjalne umiejętności przypisane do konkretnych klas. Rozpoczynasz ze startowym zestawem kart/postaci i podczas rozgrywki dbasz o to, aby zebrać jak najwięszą kolekcję różnorodnych kart. Zdobywamy je wykonując misję lub posiłkując się zakupem w udostępnionym sklepie.

Gra Mafia Warfare Karciana

Szereg możliwości do wyboru - misje, walki, potyczki. Wszystko to w karcianej grze Mafia Warfare

Zaczynamy w Nowym Jorku, gdzie stoczymy niezliczoną ilość walk z przeciwnikami. Oprócz bitew czekają misje. Ale przejdźmy do sedna, czyli tego, w jaki sposób batalie i zadania trzeba będzie wykonywać. W kreatorze talii stworzysz do trzech składów wojowników pracujących na nasz sukces. Oczywistym jest, że każdy skład żołnierzy naszej mafii powinien składać się z jak najbardziej różnorodnych przedstawicieli. Na początku wyboru dużego nie ma, ale z czasem zdobędziesz kolejne karty i skompletujesz pełny skład najemników.

Talia kart - Mafia Warfare

Oto startowy pakiet kart - talia startowa przysługująca początkującemu graczowi w Mafia Warfare

W dziale Fight i jego podmenu Practice poćwiczycie trochę swoją taktykę tak, aby zanim wkroczycie do prawdziwej bijatyki na śmierć i życie z prawdziwymi przeciwnikami mieć wystarczającą do tego wiedzę. W Nowym Jorku, czyli pierwszej dostępnej mapie czeka szereg misji do zrobienia na 5 poziomach trudności w kilku dzielnicach Wielkiego Jabłka. Super! Potem dostaniemy też do zwiedzenia Londyn i kto wie, w przyszłości jeśli Mafia Warfare odniesie sukces, kolejne miasta i metropolie.

Karciane GTA? Można tak powiedzieć. Chwała autorom za świetną grafikę, dzięki której od pierwszych chwil wsiąkamy w tą produkcję. Dla początkujących graczy przewidziano całą kampanię dla pojedynczego gracza – to fabularna opowieść o świecie przestępczym. Chociaż walka toczy się w turach w Mafia Warfare tak zrealizowano bitwy, że po prostu świetnie się to ogląda, chociaż oglądamy stół oraz karty z wizerunkami postaci. Sami musicie to zobaczyć.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW