Oto gra z naleciałościami azjatyckimi, jeśli chodzi o graficzną warstwę browserowej gry pt. Lost of Legend, należącej do gatunku MMO RPG i nie wymagającej instalki

Lost of Legend
Oceny redakcji i czytelników
Ocena Redakcji: gra Lost of Legend Ocena Internautów

2 głosów, średnia ocena: 4,00/5

 Loading ...
1.0
Odwiedź na Pintereście profil użytkownika GryOnline.

Rzut izometryczny, tematyka fantasy, walki w czasie rzeczywistym. Oto cechy charakterystyczne nowej przeglądarkowej produkcji z gatunku gier MMORPG pt. Lost of Legend.

Niespodzianki tutaj nie ma. Zaczynasz od wyboru typu i klasy postaci. Autorzy pozwolili również określić płeć naszego bohatera. Niestety, jeśli chodzi o warstwę wizualną, nie jest to kolejny krok w rozwoju – mamy tutaj do czynienia z wykorzystaniem identycznego silnika graficznego co przy okazji innej produkcji tej firmy. Ale to nie ważne. W Lost of Legend najbardziej istotny jest gameplay, przygody, czary, magia i dreszcz na plecach.

Gra MMORPG Lost of Legend

Każdy krok może być Twoim ostatnim - dlatego ucz się przezwyciężać przeciwności losu w grze Lost of Legend!

W Lost of Legend umiejętnie poprowadzono narrację, dzięki której cały czas mamy kontakt i rozumiemy, co się wokół nas dokonuje, jakie są nasze cele i do czego dążymy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie techniczne problemy nękające tą produkcję. Oprócz tego, że jest to kalka innych tego typu gier ze smokami, potworami i magią, produkcja ta cierpi na szereg niedoróbek pod względem technicznym. Sterowanie, problemy z utrzymaniem połączenia i wiele więcej. Być może wynika to z faktu, że aplikacja jest stale dopracowywana (faza beta).

legend

Każdy na tym etapie może wypróbować w roli beta-testera grę Lost of Legend za darmo

Jeśli jednak chcecie się pobawić w testera tej produkcji, możecie śmiało wypróbować i samodzielnie ocenić a wtedy stwierdzicie, czy zgadzacie się z naszą opinią: lol.wsgame.com

 

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane. Twój email nie będzie publikowany.

*

*

Toplista
Najnowsze gry
Królewski ogród NK
Gra krolewski ogrod na Naszej Klasie
Dino Hunter Deadly Shores
Dino Hunter
Book of Life Sugar Smash
Book of Life Sugar Smash http://gry-przegladarkowe.com
Magic Drops
Gra Magic Drops na Facebooku http://gry-przegladarkowe.com
Call of Defense
Call of Defense gra http://gry-przegladarkowe.com
Cower Defense
Cower Defense http://gry-przegladarkowe.com
Farmerskie gry przez browser WWW